Jump to content
Българският форум за музиканти

Как да си издам албум...или поне песен?


ditss_style

Recommended Posts

Така поне няма да си мечтае за невъзможното...бизеса му е хубав...но не е за момиче...за него трябва ЗДРАВ,СИЛЕН,ОТГОВОРЕН МЪЖ!!!Няма да ти дигам части я :) Аз си имам свой мечти...и ще изпълнявам тях,а не неговите!

Малко бой си яла..Аз ако съм на мястото на татко ти (а съм сигурен,че той те Обича и мисли най-доброто за теб) ще ти скъсам ушите ,защото не се пише "своЙ мечти" ,а "своИ мечти"..това е примерно..никой няма да те кара да вдигаш части,споко :pray:

Хвани се да Учиш,не е зле и да четеш книги,вместо да гледаш компютъра - останалото само ще си дойде.

Уважавай родителите си и техния труд - без тях няма да пишеш тук ,нали?

 

Цитат(Hillbilly @ Mar 1 2010, 06:55 PM)

Сметам знаеш?Мислим-да

 

Ако може на български...поне пред децата.

Е това да не е на Пакистански..

Може някой да не ми разбира идиотския хумор ,от друга страна и аз трудно чета неграмотните постове на пуберите..,ама се забавляваме така,нали? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако искаш да издадеш албум с естрадна музика примерно..Продай колата и апартамента на баща ти!

 

 

Не ми обръщайте внимание,много е късно и се прибирам от записи :) ...

 

 

Конкретно - създаваш песен , създаваш още една , записваш , търсиш продуценти ходиш на прослушвания ,спонсори ала бала...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да видя клиповете ти , защото си ги изтрила и не знам как пееш .

Аз мисля , че ти е малко рано да издаваш албуми на 11години, аз на 11 исках да свиря с металика . А на 13 ще почнеш да искаш да пееш като Лили Иванова.

И във един момент порастваш и разбираш , че не може да свириш с металика и не си Кърк Хамет , че не може да достигнеш Лили иванова и така.

Не ме разбирай погрешно , не искам да те откажа или нещо подобно . Според мен това са просто детски амбиции .

 

От друга страна , ако пееш добре и правиш нещо , което може да се хареса от другите може да ходиш по конкурси от рода на "България Търси Талант'', '' Music Idol " и други такива . Там може да се намери някой , който да инвестира в теб .

А ако искаш да ти е по-лесно , просто изчакай да пораснеш и отиди в планета, намери си чичко с пари и открадни два три сръбски хита .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Аз пък ще ти кажа да не се отказваш да следваш мечтите си. Поговори спокойно с вашите да ти намерят вокален педагог, който да се занимава индивидуално с теб (според мен джаз и поп вокален педагог ще ти свърши по-добра работа от това да пееш в хор, но ако не става - и пеенето в хор е по-добре от нищо), а ти от своя страна да се готвиш добре за училище. Опитай да ги накараш да те разберат и не се отказвай, каквото и да става.

Редактирано от luppo3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P:) :) Граждани и колеги съфорумци, моля за съдействие! :no: Тука едно отракано хлапе ми счупинк май глав! ;):hooray::thumbup::huh:

 

 

За да издадеш песен, без значение на колко години си и дали можеш да пееш, трябва да имаш бюджет - Пари!

Звучи грубо?, но това е, срещу което всеки музикален продуцент ( забранена дума в БГ ) ще ти направи парче.

Друг е въпроса защо ти е и какво ще правиш с това парче след това?! Ето съвета ми: Намери си средства и студио, което продуцира.

И успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:huh::) Граждани и колеги съфорумци, моля за съдействие! :no: Тука едно отракано хлапе ми счупинк май глав! ;):thumbup::hooray:

 

 

За да издадеш песен, без значение на колко години си и дали можеш да пееш, трябва да имаш бюджет - Пари!

Звучи грубо?, но това е, срещу което всеки музикален продуцент ( забранена дума в БГ ) ще ти направи парче.

Друг е въпроса защо ти е и какво ще правиш с това парче след това?! Ето съвета ми: Намери си средства и студио, което продуцира.

И успех!

:P Благодаря за съвета! :no::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
търся вокалистка -имам доста пар4ета поп денс стил - ако те интересува дай пове4е инфо и снимки на vilianvel@abv.bg

 

Малее човече как ще вземеш за вокал 11 годишно хлапе, на което гласа му въобще не е обработен.Това ще е все едно майка ми да тръгне да пее...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.ПотайнА

2.Ами аз съм момиче на 11 години и мечтая за сцената и музиката...казвали са ми че пея мн яко...наще са против това да съм певица (или поне татко) :cheers2:

 

Следвай мечтите си. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.