Jump to content
Българският форум за музиканти

Препоръчайте: Програма за композиране на музика


EZDrummer

Recommended Posts

Това което търся обаче не искам да е по ноти. Неразбирам от ноти. Трябва ми нещо елементарно за работа като пънк-о-матик игричката. От ездръмъра съм доволен. Но ми е малко сложно. Още не съм го научил съвсем. Търся нещо което е лесно, наистина елементарно за работа и музиката която се създава с него звучи добре. Може транс, индъстриъл, пънк, метълкор... никъде не намирам това което търся. Рових се из гугъл 2 седмици и свалях наред торенти. После инсталирах, пробвах vst plugin-и, но не останах особено доволен от нищо което успях да пусна.

 

Помощщщ! Помагайте...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако го намериш това:

нещо което е лесно, наистина елементарно за работа и музиката която се създава с него звучи добре.

пусни един линк, че аз 20-ина години го търся...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва е мега тъпата програма ! адски гадна 'музика' излиза от нея. искам нещо което звучи добре.

 

еееееееее ама недейте така..моляви..добре препоръчайте нещо, че ще експлоадирам от яд! Моля ви сериозно!

/нее нужно да е безплатно, аз мога да си го намеря./

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ableton Live

но според моето мнение ти търсиш готови записани рифове, луупове от доста стилове и ье трябва сам да си намериш луупове с такива и да ги зареждаш и редиш в аблетон почти идентично като тази игричка Punk-O-Matic.

 

Дерзай:

Редактирано от BaMnupa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва е мега тъпата програма ! адски гадна 'музика' излиза от нея. искам нещо което звучи добре.

Ако си способен да я извлечеш, красива музика може да излезе и от пробита кофа :girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е аз за какво се трепах с това музикално, и после академията...? можеше просто да си разцъквам, и да звучи добре?

Поздрави и наздраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, никой не е предложил програмата, която аз използвам. Дами и господа, моля да ви представя програмата, която върши работа за много стилове от музиката, Reason. Програмата си изисква време за изучаване, както всеки друг софтуерен продукт. Ако човек си научи добре домашното, тогава той ще си разбира перфектно материала. Предлагам и още една програма. Името й е Nexus, лично аз нямам голям опит с нея, но може спокойно да се композира на нея.

 

Весели празници! :crying:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е аз за какво се трепах с това музикално, и после академията...? можеше просто да си разцъквам, и да звучи добре?

Поздрави и наздраве!

Така както е зададен въпроса от автора нещо ми подсказа че Фрути луупс е подходяща програма за него :punk_guitar: (Явно сгреших)

Иначе моите уважения за положения труд, далеч съм от мисълта че само с разцъкване и без никакви познания може да излезе нещо наистина добро .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.