Jump to content
Българският форум за музиканти

ronia

Какво правите преди участие?

Преди да тръгна за участие...  

264 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ми доколкото помня, преди или пушех цигара навън на спокойствие или бях прекалено зает да търча наоколо и да събирам останалите :thumbs_up:

Хареса ми темата...

Тъй като се "разпаднах" с групата още март месец, сега нямам участия. Докато ги имаше, обаче, си отделях цял следобед да се подготвям (при все вътрешната тяга в отношенията, си признавам, че изпитвах извънземен кеф от участията).

- слушах записа от предишното участие (записвах всички участия с лаптопа и скайп-микрофончето и още през седмицата си набелязвах какво да оправям. Много помага тази практика, това са нещо като "пасивни репетиции", а преди участие слушането с ангажимент... затопля и разпява, без да има нужда човек да се "дере".);

- душовете и козметиката са нещо нормално...

- попявам си ДРУГИ неща, от които ми е кеф;

- гледам да не си забравя микрофона или захранването, щото съм заплес...

- шофирам до мястото;

- в кръчмата си осигурявам количества водица (със стайна температура) и голяма чаша с нещо топло - кафе, чай. С мед.

Ох, отивам като на празник...

:thumbs_up:Да помогнем за една от кампаниите на muzikant.org: http://www.svetomir.org

Дарете чрез SMS с текст: DMS SVETOMIR

M-tel: 1571 Globul/Vivatel: 17777

Изпуснат е възможният важен отговор "минавам през кенефа". :thumbs_up: Или той се подразбира? :hysterical:

Изпуснат е възможният важен отговор "минавам през кенефа". :thumbs_up: Или той се подразбира? :hysterical:

За това може да се направи отделна тема (озаглавена "WC Live" например). Кенефът си е редовна дестинация на абонаментен принцип... Може би трябваше да го има през всеки три пункта от анкетата... :hysterical:

Да помогнем за една от кампаниите на muzikant.org: http://www.svetomir.org

Дарете чрез SMS с текст: DMS SVETOMIR

M-tel: 1571 Globul/Vivatel: 17777

Ох, отивам като на празник...

Ей-тва страшно ми хареса! :cheers2:

Изпуснат е възможният важен отговор "минавам през кенефа"

Абе подразбира се - обаче си е ОгрОмен пропуск в оформянето на анкетата! :)

Айде да кажа какво не правя преди участие. Не пия алкохол и не плюскам като свиня. А какво правя си е моя тайна :dance: Казвам само на хората с които свиря, за да не се притесняват. :happy:

Мммм обикновено преди участие се карам с някой особенно дестина минути преди да почнем обичам да овикам всички зада съм добре ядосан, :yes: винаги се намира някой на който мога да си го изкарам колкото и да са послушни :thumbup:

Edited by A-L-A-D-I-N

Eми по принцип репетирам, защото съм супернапрегнат... :hysterical: следващия път мисля да се натряскам. :D:thumbs_up::girl_cray2:

Концентрирам се и гледам да оставя всички притеснения зад гърба си.Усмихвам се и излизам. :thumbs_up: Не съм суеверен не стъпвам с опеделен крак напред не стискам амулет в ръка и тн..

Отговорих с "Тренирам". Убеден съм, че на сцената вокалът трябва да се чувства повече от комфортно и това е един от начините моите начини. Другите неща са ясни - за личната хигиена, облеклото според конкретната музика, мястото, групата и най-вече според моментното настроение. Изключително важно е когато публиката погледне към фронтмена да види не само добре пеещ човек, а и личност със собствено излъчване. Всичко, което помага на вокала да се превърне в такъв (или поне така да изглежда :greenball: ), е препоръчително.

А,да, пия два големи Jack-а.

Въпреки, че не свиря пред публика, винаги, когато си мечта за това, си споявам някой друг кабел :bravo::metalist::recourse:

Пътувам към участието, като отида там където ще свиря, се погрижвам да си подготвя гиъра, след това вечеряме с колегите (които и да са те) пием кафета и си бъбрим за различни работи. С една дума дума нищо интересно :greenangel: Етапа на който смятах , че участието е нещо специално и изисква определена подготовка е отдвна отминал, за радост или съжаление ;) .

На анкетата избрах - Друго, иначе повечето от нещата описани в нея съм ги вършил

п.п. Ха, тъкмо видях, че отговарям вече за втори път тук, е това е то оглупявам сериозно :P

Edited by kolio_k

Както казва Камен Донев "с едната ръка пия и пуша,а с другата на пия и не пуша"естествено кво да правя преди лайв,е и малко разсвирване е от полза :)

Абе т'ва да се натряскаш преди концерт не е работа.. Не всеки има опита на Мъстейн :cheers2::thumbup: