Jump to content
Българският форум за музиканти

Портативно фантомно захранване


Recommended Posts

Здравейте, колеги. Занимавам се със запис на терен  и имам нужда от портативно решение за захранване на микрофон -пушка (Rode NTG3), батерите на рекордера ми много бързо падат когато го захравам с рекордера. Има много външни фантомни захранвания но повечето искат захранване от елетрческа мрежа. Дайте съвет как мога да удължа "живота" на фантомното захранване, защото сега с 2 напълно заредени батерии изкарвам не повече от 20 минути.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са батериите, колко са стари и с какво се зареждат? Какво е записващото устройство, има ли вход за външно захранване на колко волта е...? Научете се да давате повече информация на входа ако искате адекватна информация на изхода.

Редактирано от blr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво е твойто фантомно, но аз ползвам BEHRINGER PS400 и го захранвам с малък 12в акумулатор- 1,3А от КОНРАД за 10-на лева и изкарва над 30часа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

пичвове търся нещо подобно да препоръчате >  пример
zoom h4n е рекордера, батерите са чисто нови sony презареждащи на 2300 mah , иначе по микрофона се сетете че става дума за 48волта. Научете се да четете между редовете.
 

Редактирано от bassboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скии сеа пич,

Никой не те е питал на колко волта ти е фантомното захранване, няма и значение. Айде прочети пак какво сме ти написали по-горе (не между редовете), седни почеши се по черепа, помисли, осмисли и пак се изказвай ако сметнеш за нужно.

 

ПП: Ако искаш комуникация, няма да е зле да изоставиш обръщението "пич". Запази го за семейната и близката си приятелска среда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....иначе по микрофона се сетете че става дума за 48волта. Научете се да четете между редовете.

 

Е, та и мойто(BEHRINGER PS400), за което съм ти споменал в линка по-горе може да подава и 12в и 48в, но се захранва с12в мрежов адаптер, а аз си го захранвам с акумулаторче, което издържа около 30часа.

Какво точно не ти е ясно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.