Към съдържанието

Снимка

Колегата Parni_Valjak

• Please log in to reply
102 отговора на тази тема

#1 visiondann

visiondann

Owner at DANN Studio & Studio Two

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3250 Мнения:
  • Инструмент:guitar, voice, piano

Публикувано 28 март 2011 - 18:29

Искам да благодаря лично на Тони Манов (по-известен тук като @Parni_Valjak) за професионалната намеса в скоро назряла ситуация. В клуба ни в София имахме технически несъответсвия и проблеми с техниката. Обадих се на човека, дойде на място и проблема беше отстранен внимателно и професионално! И друг път ми се е налагало да опра до въпросния човек - и винаги резултата е бил бърз и професионален.

Силно препоръчвам въпросната личност, когато изискванията на клиента са техническите проблеми не просто да бъдат временно заметени под килима :) , а проблема да бъде ПЕРМАНЕНТНО и ПРОФЕСИОНАЛНО отстранен!

... It's refreshing to see someone putting an emotional investment in their playing instead of the only priority being able to play some dreadful sweep picking lick faster than Joe Blow on the next channel ... The primary target to attain success is to never forget the fact that soul and quality phrasing are the most important element in playing! ...

... It doesn’t matter how good your mix sounds sonically if it’s relatively boring to listen to musically ...

... That effort on the part of people we are led to believe are pop music's best and brightest and the expenditure of so many thousands of dollars should result in a song of such utterly mind-numbing mediocrity is quite extraordinary ...

#2 bir4o

bir4o

Пристрастен

• Members
  • PipPipPipPip
  • 671 Мнения:
  • Инструмент:guitar

Публикувано 28 март 2011 - 21:13

Да един от най добрите аудио инженери в България , а в този форум е най добрия ...

#3 sa6tiat

sa6tiat

Victim of love; tribute to D. Coverdale. Девиантен урунгел

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4194 Мнения:
  • Инструмент:месершмит&уесън

Публикувано 28 март 2011 - 21:21

Факт.
Da be6e pjala, Agnetke le...
Цитат
Победителят от баража Малеш (Микрево)- Зебра-98 (Курило) срещу Черноморец (Бургас)
Цитат
dimitarl
Коментар #146
Не ми се говори за Лечев... понеже не съм на такива като Лечев на местото...само за информация на тези които не се сещат че прахът на някой се диша когато той е ПРЕД теб а не ЗАД-във всяко отношение)

#4 Steppenwolf

Steppenwolf

0.775

• Mods
  • 3238 Мнения:
  • Инструмент:mind, keys, 

Публикувано 28 март 2011 - 21:45

Чудесно е, че е член на форумното семейство! :thumbs_up:

"Повечето хора по-скоро биха умрели, отколкото да помислят. Всъщност те го правят." — Бъртранд Ръсел

#5 Telerig

Telerig

когато не съм тук ме няма

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2110 Мнения:
  • Инструмент:LTD

Публикувано 28 март 2011 - 23:49

Това не е новина и тук няма какво да ме учуди в случая... когато стане въпрос за сложно техническо изпълнение за мен или някой приятел е на зор, по отношение на хай-енд аудио техника( било то музикантска, аудиофилска или друга), всъщност опция номер едно в главата ми е Валяка като се сетя...имам го като постулат. :lol: Има и други разбира се, но в случая играем на сигурно. :secret: Цяло щастие е, че има и сред музикантите във форума експерти по отношение на техническите въпроси и изпълнението им. :coolp:

#6 MaPuHcKu

MaPuHcKu

Висш Бот

• Members
  • PipPipPipPip
  • 680 Мнения:
  • Инструмент:Electric Bass

Публикувано 29 март 2011 - 08:29

Така е, и аз първо него препоръчвам.

Скоро май ще си го препоръчам на себе си.

Да ни е жив и здрав, че много нерви хаби тук да ни просвещава. :)

#7 HatcH

HatcH

Ослушващ се

• Members
  • Pip
  • 3 Мнения:

Публикувано 29 март 2011 - 09:17

Преди около половин година се свързах с Валяка за съживяването на соц-усилвател в безнадеждно състояние. Получи се нещо много по-оптимизирано откъм поддръжка и с доста по-широки възможности, отколкото предполагах. Специалист, за когото няма невъзможни неща. Искам качество и рентабилност и продължавам да работя с него по допълнителни проекти. Използвам темата да му благодаря :thumbs_up:

#8 killer

killer

Фанатичен фен на IBANEZ

• Members
  • PipPipPipPip
  • 710 Мнения:
  • Инструмент:Universe

Публикувано 29 март 2011 - 09:54

Невероятен професионалист и добър приятел, неизчерпаем извор от знания. Винаги е реагирал максимално бързо и компетентно на всички проблеми, които съм имал, със нужното вникване в проблема и съответно елеминирането му, независимо от сложността. От друга страна той е цял един CUSTOM SHOP, то не са атенюатори, микрофонни усилватели, всякакъв род ефекти, студийни решения ... и това са само малка част от нещата.

;) Марио B)
Lyrics. Wasted time between solos!

#9 TONY

TONY

Metal Messiah

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8517 Мнения:
  • Инструмент:китара, бас

Публикувано 29 март 2011 - 14:49

Че, е най-добрият няма спор.
:drummer: :cheers: :hooray:

Човек не открива музиката, а открива себе си в музиката. А.Вайсенберг
РОДЕНИЯТ ДА ПЪЛЗИ, НЯМА КАК ДА ПОЛЕТИ!!!
IRON MAIDEN ,METALLICA,Judas Priest, Manowar, Deep purple,Mercyfull Fate,King Diamond, Whitesnake,Tarja, Kamelot, Angra ,Slayer,Satch,YJM,Tony MacAlpine,GaryMoore,Thin Lizzy,Ac/Dc,Rainbow, Cacophony,EVH,Aerosmith,Extreme,Scorpions,SymphonyX,Annihilator
Stop stealing and committing fraud, the Government hates competition.

#10 oldman

oldman

dalai lama

• Members
  • PipPipPipPip
  • 742 Мнения:
  • Инструмент:струнен

Публикувано 29 март 2011 - 17:09

Даа,Тони си е Тони - и винаги си е бил такъв - и е хубаво,че от време на време се сещаме да му благодарим и да го оценим. Малко са хората във форума като него.Желая му много здраве :cheers2: :)

#11 Slash's Snakepit

Slash's Snakepit

Slash's Snakepit

• Members
  • PipPipPip
  • 291 Мнения:
  • Инструмент:Guitar

Публикувано 29 март 2011 - 21:17

Да повтарям думите на колегите няма смисъл. ще допълня че съм използвал Тони не само за поправка на кубета и лампови глави а и китарни ефекти, както сглабяне по технически изисквания на педалиери, решаване проблеми с загубите по веригите от поредица ефекти, както и решаване проблеми с звука в репетиционната ни. С една дума - Професионалист
Gibson Slash Signature GoldTop LTD
Morley PDW II
Seymour Duncan Pickup Booster
Korg Pitchblack
Blackstar HT Stage 60

#12 Nikifena

Nikifena

пропадлък

• VIP listed
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4535 Мнения:
  • Инструмент:бас

Публикувано 30 март 2011 - 08:33

Тони ми е помагал за много неща, за което му благодаря от сърце! Малко са хората с толкова много знания като него.

#13 Valeri_pj

Valeri_pj

Юзърче!

• Members
  • PipPipPip
  • 441 Мнения:
  • Инструмент:китара

Публикувано 30 март 2011 - 08:48

Нямам какво да добавя освен това че той е супер отзивчив човек и е готов винаги да помогне с каквото може и да отдели от времето си.
Да си жив и здрав Тони !
Когато тръгнеш да се изкачваш по стълбата на успеха, не бъди жесток с останалите, защото можеш да ги срещнеш на връщане!

#14 Parni_Valjak

Parni_Valjak

Soundman ltd - The Professional Solutions Provider

• VIP listed
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4548 Мнения:
  • Инструмент:МОЗЪК REVOX TEK FLUKE HP

Публикувано 30 март 2011 - 17:37

Благодаря за добрите думи!
:thx::cheers2::godbless:
(Поради някои скорошни събития около мен се сещам за кой се говори само добро или нищо...)
Надявам се да не става така и сътрудничеството ни да продължи в бъдеще.

Rumen Kolarov:   Както винаги инж. Манов е прав!

eCJph5P.png

1.If You Think A Good Technician is Expensive, Try A BAD Onе !  2.If you have to ask the price, you can't afford it. biggrin.gif

3.ДА ПИЕМ ЗА ТОВА: ЖЕЛАНИЯТА ДА НИ СЪОТВЕТСТВАТ НА ВЪЗМОЖНОСТИТЕ! (Кавказка пленница)

4."е" на "х"-та и да го плашиш с диференциране едва ли му пука на аргумента... (Telerig)

5." ДА РАБОТИМ НЕ САМО С РЪЦЕ , НО С УМ И СЪРЦЕ" (Басурендер) 6.Сега е епохата на Гангнам Стайл, АйПад, АйФон и АйСиктир...( patient)

7.Другаря Кире- "Инженерите със вкус, пипат само ток и блус...." 8.Като не можеш, най-лесно е да кажеш, че не искаш. (docc)

9.“It’s an unfinished job, looking for high quality audio. It never finishes.”-Rupert Neve   10.Fingers On Strings, Hands On Faders, Music On Tape.

11.musicman: Колкото по глупави въпроси задаваш, толкова е по-малък шансът, отговорите им да ти харесат. Забележи, не да ти помогнат, а да ти харесат.

#15 liquid_death

liquid_death

Пенсионер

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2120 Мнения:
  • Инструмент:китара,моя инстpумент....

Публикувано 30 март 2011 - 19:38

Искам да благодаря на Парния Валяк за многото неща на които ме е научил.
С пожелание за много късмет и здраве! :cheers2:

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни