Jump to content
Българският форум за музиканти

Китарни ефекти


iliev.p

Recommended Posts

...Третият е наречен мъхнатост и придава пукащ и хрупащ тон на китарата...

 

Е това ме доби, умирам си за такива... :hysterical::recourse::girl_cray2: невероятни определения :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^:ok:

Темата има приятно хумористичен отенък. Добре , че не е на медицинска тема, за да възпита касапи вместо хирурзи.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да поправям грешки, но се усетих, че поправките ще са по-дълги от написаното и е по-лесно и полезно да се напише всичко отново, ама ще ме прощавате, че не мога да отделя време.

 

Описанието ми звучи като отговори по време на изпит, от слабо подготвен ученик, който нищо не разбира, но си мисли, че е "в час", понеже е назубрил от тук, от там нещо, но без го осъзнава и свързва с останалата информация.

 

Като чета повечето от останалите коментари, претендиращи за помощ и полезност, направо оглупявам - защо "преподавате" материя, която не разбирате?!

В такива случаи по-неприятно ми става заради хората, които си мислят, че са "научили" нещо и започват и те да разпространяват глупости, без изобщо да знаят за какво говорят.

 

Освен това, в днешно време, не е като едно време! Има си ютюб, пишеш "хорус", "уа-уа" и т.н. виждаш какво прави ;)

 

 

П.П.:

Хайде сега ми нацъкайте 20 минуса :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обръщам се към автора на темата.

 

Колега @ iliev.p понеже виждам, че си се регистрирал сравнително скоро - за съжаление трябва да свикнеш с подобно отношение на хората тук.Повечето от това живеят - да се правят на критици.

 

Поздравления за положения труд, но сам ще се убедиш, че няма особена полза от подобни инициативи, защото ще бъдеш атакуван първо от някой станал с гъза нагоре и по него - цялата глутница.

 

п.с. - аз също не намирам особен смисъл от (не във) подобна тема, но не бих си позволил да коментирам чрез спам нещо, което все пак би било полезно за някого.

 

Хубав ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Slacoth - Винаги ще има недоволни,това си е български синдром,а и тези са едни и същи,вече им свикнах на критиките,споко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Te критиките не са самоцелни. Просто си написал куп глупости, които в най-добрия случай ще разсмеят някого, но в най-лошия ще заблудят хората. Похвално е, че отделяш време, но резултатът за сега е трагикомичен.

 

Няма български синдром, или ако има той е всеки да разбира от всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Респект

Няма български синдром, или ако има той е всеки да разбира от всичко.

По личен опит - не само български феномен. Справка Encyclopædia Dramatica :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.