Jump to content
Българският форум за музиканти

бактериална инфекция в гърлото


mrdmdm

Recommended Posts

Здравейте, преди време се изследвах за бактерии в гърлото резултатът беше бактериална инфекция (клебсиела пневмоние) и ми изписаха антибиотик, пих 1 седмица. Като се излекувах се изследвах отново и резултатът беше др. бактерии и лекар ми изписа др. антибиотици. Искам да ви питам да ли на някой му се е случвало и да ли има проблем да пея така или след време ще ми попречи още повече ако не се излекува ще е нужно ли отново лечение (травене) и по какъв начин мога да разбера да ли имам разни др проблеми с пеенето възли, гласни струни. И дали е възможно от диафрагмено дишане да каркорят черва? :wacko: Тези бактерии може ли да стигнат и до там...

Благодаря ви мн..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

От диафрагменото дишане е нормално да ти къркорят червата, но зависи и от това кога си ял за последно.

Не мисля, че е проблем.

 

Зависи кое точно ти е инфектирано - ларинкс, фаринкс, сливици ... при инфекциите, които засягат гласовия апарат е проблем да пееш, но ако са само сливиците, то аз съм си пял в нас така и единствения проблем е изсъхналата лигавица, но с прием на повече течности горе долу става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се излекувах се изследвах отново и резултатът беше др. бактерии и лекар ми изписа др. антибиотици. по какъв начин мога да разбера да ли имам разни др проблеми с пеенето възли, гласни струни. И дали е възможно от диафрагмено дишане да каркорят черва? :wacko:Тези бактерии може ли да стигнат и до там...

Благодаря ви мн..

 

Надявам се вече някой предвидливо те е вкарал в Бисерите...

Да ме поправят представителите на медицинската професия, но от бактерии твоят организъм няма да се отърве никога.

Други проблеми с пеенето като посочените от теб възли(предполагам не си мислиш, че и гласните струни са "проблем") се установяват при съответен специалист: фонолог.

Останалите подчертани от мен неща няма да коментирам, защото не желая да съм груба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.