Jump to content
Българският форум за музиканти

Документален филм за китаристи


Heartman

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Филма е за уа-то като ефект не за кой е по-добър.Ако го гледаш ще видиш че започва с това че собственика на компанията която го произвежда казва че му звучи като плачещо бебе и за това го кръщават така.

Редактирано от Heartman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Hillbilly - не си само ти, има и други излъгали се :) Това в квадрата на шегата.

Филмчето е екстра нина, евала за поста :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не съм имал Vox, но Край Бейби ми върши идеална работа и ми е любимо ефектче :)

 

Филмчето е супер.

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не го бяха измислили май щеше да е най-добре. :P

Една от главните причини да не мога да влизам в Guitar Center (както и рифовете от Enter Sandman, Sweet Child O' Mine и Back In Black).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не те разбрах.Мразиш звука на уа-то и гореизброените песни или си откраднал уа-уа и не те пускат в guitar center?Ако не го бяха измислили щеше да си е голямо ограничение и 1000 известни песни нямаше да съществуват.Пък никъде не пише, че е задължително да го използваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Имам чувството, че човекът просто "не мое се запре" да им пробва уа педалите в Guitar Center, свирейки Sweet Child O' Mine и затова не го пускат там. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе, пичове, ебавам се просто. Дишайте дълбоко. За Гитар Сентър-а имах предвид, че като влеза е голамо мазало, особено при секцията с ефектите, където винаги има по 3ма (поне) 13-годишни, които скачат на wah-педалите да ги "тестват", кво тестват точно и аз не знам, то вътре не може да се живее, всеки свири едновременно. За песните, които споменах имах предвид, че това са най-свирените рифове и в един и същи ден и 5 пъти да влезеш в магазина по различно време, 5 пъти ще има някой да опъва жици на едно от трите парчета.

 

Иначе си свирете с wah, щом ви харесва! И на мен ми се слушва да го ползвам, по-често върху вокали - когато се търси определен ефект, китарата ми от друга страна предпочитам да не "мяука". :greenball:

 

Peace!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

No more hate, pls!

 

Филмчето е супер, изгледах го на един дъх. Най-много ме изкефи финалната реплика на Пол Гилбърт!!! :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.