Jump to content
Българският форум за музиканти

Wampler Pinnacle Distortion


kolio_k

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=JF6xhT-L4Qg

 

Кратко демо на педала. Семпъла е записан с Гибсън ЛП и Меса Буги 50 Калибър на чистия канал на ампа. Микрофона е Шур СМ57. Според мен, педалът определено си го бива, има доста възможности и макар, че едва ли е подходящ за хай гейн метъл (гейн има повече от достатъчно, но саунда му е благ :-), идеята му е да симулира саунда на Ван Хален), покрива доста широк стилов диапазон.

Надявам се демото да е полезно на някой :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно предтавяне, както винаги. :ok:

На мен ми допада доста този китарен тон, хем има мощ, хем не е брутален ,а с благ оттенък. Не знам и аз как точно да го опиша. Бих казал, точно от хард рок до хеви метъл звученето за мен.

Редактирано от Fashion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер както винаги. Планирам да си взимам камионче напролет и съм гледал всичките семпли които си пуснал. Много се чудех между Riot и Brownie и още се чудя де, но май Браунито повече ми харесва. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wampler- този ми хареса повече,но както е казал "Мечо Пух-колкото повече,толкова повече".

Както винаги си на ниво :pray::recourse: да ги ползваш с здраве,и да ги "скъсаш"от свирене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно демо двата педала са много сходни,може би Wampler звучи малко по изчистено,но и цената му е друга.Както и да е благодарности на Кольо,моето Брауни пътува насам :thx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :godbless:

 

Вече доста от хората които познавам си поръчаха Брауни и досега поне всички са много доволни от покупката. Педала наистина много го бива.

Само за инфо, работи малко по добре (повече волум и пънч) на 18 волта, не че на 9 е зле де, но на демото е с захранване Дънлоп и е на 18

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.