Jump to content
Българският форум за музиканти

Spider Chord


polaris

Recommended Posts

Мисля, че са няколко квинти една след друга, а не акорд :)

 

И твърдението му, че този тип пръстовки (защото предполагам, че това има предвид) са негово изобретение е много забавно (колкото вярно, толкова и скромно :D )

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че са няколко квинти една след друга, а не акорд :)

 

:hysterical:

Това беше добро!

 

А иначе по темата, не ми е удобно да го свиря така и си го карам по традиционния начин. Иначе де вика Мъстейн, може и по-бързо и по-безшумно да е, ама трябва да му е удобно на човек да го свири, че да са вярни тези неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че са няколко квинти една след друга, а не акорд :)

 

:hysterical:

Това беше добро!

 

А иначе по темата, не ми е удобно да го свиря така и си го карам по традиционния начин. Иначе де вика Мъстейн, може и по-бързо и по-безшумно да е, ама трябва да му е удобно на човек да го свири, че да са вярни тези неща.

 

С упражнения всичко може да се научи.Отначало и на мен не ми беше удобно да го свиря,но с времето ми стана по-лесно и сега го ползвам в доста песни. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че е начин за свирене на квинти и не е никакъв особен акорд.Както видяхме Дейв Наваро хич не успя да използва тази техника,което значи че не на всеки е удобно.Общо взето,ако някой я намира за удобна може да я ползва,но не е нещо невероятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акордите "среден пръст" , "хеви метал" и " бясно куче" са също много яки , почти колкото акорда Паяк :lol:

:hysterical: Само бясното куче не се сетих как е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ И някой като прочете "Spider Chord" и ще предположи, че всички останали са вътре ... :hysterical:

 

Разбирам да беше темата "Акорди и тяхната разновидност" ... да щях да се съглася ... и тая тема след 2-3 седмици ще отиде в забвението!

 

Поздрави!

Герги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.