Jump to content
Българският форум за музиканти

Кои пианисти са ви идолите?


Topsun

Recommended Posts

IT DON'T MEAN A THING IF IT AIN'T GOT THAT SWING

 

DUKE ELLINGTON :blink:

 

останалите бледнеят просто... и всеки от изброените велики пианисти ще го потвърди - дюк промени музиката !

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един от най-големите е:blink:но е дърт.много стандартен.по-добре нещо което е по-ново.бе DJ BOBO e най-големиа B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам един отговор да отправя/придружен с въпрос/ към Delian:

 

Deliane,моите искрени уважения към г-н Рудес и към теб в това число!Не мисля,че някой в този сайт има нужда от "просвещение",но определено е крайно време модераторите на форума да прекръстят секцията от"Клавишни" на "Jordan Rudes и останалите"

Така и така /някой каза/,че повечето слушате именно Theater-защо във форума гордо да присъства темата "КЛАВИШНИ"?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето - с риск да ме линчуват - казвам : не се кефя на Theatre и съм фен на съвсем друг тип неща...Но май наистина само аз и ти сме така :green: .Другите са яко промити откъм мозъци(шегувка,де :D ) и затова не пиша,комай няма да намеря съмишленици точно по тая тема...Но ти се чувствай по-малко самотен(just like me now),след като вече знаеш,че може да сме двама,но сме сплотени :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:green: Да се изцепя ли Мъстис от Диму Боргир?Или пък Ихсан от Емперър? :green:

Не :D :D ,макар че 1вият има добри аранжименти (за оркестъра) в последните 2 албума,а вторият във всички(без първите един-два..)

При мен - аз съм съгласен с двама колеги(Delian и Angermeans) - Кевин Мур и Майкъл Пинела. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P:P:D Мисля, че това слага край на спора ви и ни прави всеобщи идолопоклонници на тези двамцата :

 

http://www.dtracks.com/Misc/Pianisti.wmv

 

Забележете откъде съм почерпила тази ценна информативно-развлекателна програма - :D на IvanDTr :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз просто да споделя, щото в момента слушам един от тези дето ми харесват -

Джо Завинул, независимо дали с Уедър Рипорт или със Синдиката - голям психар, ама то и аз по такива музики си падам де. Не, че не харесвам всички, които са минали през Тиътър... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IT DON'T MEAN A THING IF IT AIN'T GOT THAT SWING

 

DUKE ELLINGTON  :bravo:

 

останалите бледнеят просто... и всеки от изброените велики пианисти ще го потвърди - дюк промени музиката !

E :bravo: щом харесваш Duke!!! :bravo:

 

Но има и други! и преди него и след! Такова генерално мнение е по-характерно за Count Basie, но нищо аз съм съгласен с теб. А какво ще кажеш за Art Tatum? Erol Gardner?

Както казах, има и други... Не мога да спомена всички! :inlove:

Редактирано от IvanDTr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(за пианистите от снежанка)то остана и така да просвирим на пиано и ще се оправи цялата работа:)след това да не се пуснат слуове от рода на "мислех си че се ебеш ама сега вече съм сигурен" :) . относно Theatre бих казал евала на вкички пианисти,но наистина е време да се престане с тях,може би защото не е интересно да четеш кевин мур.......дерек шериниън.......джордан ръдес.....през три реда.има много пианисти които заслужават да бъдат спометани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че има някакво значение моето мнение, ама на мен ТОТАЛНО ми писна да чета едно и също в тая тема! Толкова много пианисти има, в толкова много стилове, толкова уникални и разнообразни, та как пък се зацикли точно на тия тримата, направо вече ми се повдига...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Иди виж ония, дето аз ги препоръчах и веднага ще ти се оправи настроението!!! :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз като ги видях та да не ми се оправи настроението?верно смешно е ама трябва да се престане.и на мен ми са драйфа!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.