Jump to content
Българският форум за музиканти

Blue Bug


stomanow

Recommended Posts

Когато се опитам да изтегля трака от сайта и ми казва, че връзката е невалидна. Може ли някой да го качи примерно във 4shared или някой друг такъв сайт?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Blue_Bug_PB.mp3

 

Оказа се , че все още имам файла, моля :offtopic-001:

 

бтв Ето и едно включване от мен http://www.youtube.com/watch?v=UCS12QSVDzw

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

O не, след като те чух, за пореден път се убеждавам, колко много хляб имам да ям. Мерси за трака, но ще изчакам някой друг да постне и след него ще гледам да сложа нещо, че след тия сола някак не върви да се слушат мойте опити за свирене :thumbs_up:

Аз преди 2-3 дена за първи път изобщо посмях да се включа в тоя раздел, сложих едно мое клипче в темата Fusion Take. Никакви отзиви досега, което предполагам, че означава, че съм доста зле :rockon:

Мога ли да попитам освен Гибсъна, и ENGL, с които знам, че свириш, дистошъна от Cmatmods ли е? И кой точно модел ENGL ползваш? Саундът е убийствен, както обикновено.

Редактирано от Vasil Pavlov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Абе Дзверо, за пореден път доказа, че златни ръце и на китара за 50 лева могат да свирят.Докато ръце "за 50 лева" и със златна китара, няма за 5 стотинки стружки да направят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,Zwero винаги кърти с неговите акустични включвания,а за Kolio_k ...или хубаво или нищо,аз покрай неговото видео,което съм гледал преди да пусна темата ,се надъхах да се пробвам в-у тоя трак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.