Jump to content
Българският форум за музиканти

Какъв Ви е Chain-a? Моля снимки!


Sieger

Recommended Posts

Изцяло лампов хай-гейн апартаментен риг: :topicsux:

Ibanez JS1000 -> Stageproducts BabySLO All-Tube Preamp* -> Blackheart 5W Head All-Tube (PA Only!) -> THD Hot Plate -> Celestion Vintage 30 Cab.

 

* Преампа е правен от нашия съфорумец Metalhammer, семпълче има ето ТУК. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

* Преампа е правен от нашия съфорумец Metalhammer

 

Това ефектче Metalhammer ми го е показвал, но не ми го е демонстрирал.То не беше ли повече крънч?

Ще чуя семплите довечера.

Редактирано от Slacoth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cort X-2 SA -> стерео усилвател 50 вата + 12" говорител. Скоро се очаква да добавя едно процесорче на берингер към чайна ми :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Slacoth, различни продукти са. Моето е хай-гейн, с три лампи вместо две, по друга схема и т.н. Повече детайли при майстора, аз само връткам копчеляците... :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През лятната ваканция е време за експериментиране :surprise:

Към момента , което ми допада :

 

LTD MH-100QM -> Ibanez WD-7 Wah -> DigiTech Grunge -> Laney LX65R (65W SolidState , 12" Celestion Speaker) -> Ev Co-4 -> Централното

............................................................\/......................................\/................................................/\.................................................../\

.............................................................|.......................................DigiTech CF-7 -> Digitech DigiDelay.................................................|

.............................................................компютърна спийкър симулация , рекординг простотии , специални ефекти.................../

 

 

Я се разбере какво съм направил , я - не :surprise:

Скоро ще запиша нещо да се чуе що за чудо....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

китара > кубе > контакт. Фен съм на clean звученето :surprise:

 

Понякога ползвам и Dunlop Crybaby wah-wah, но това става рядко напоследък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята сигурно е най-зле.

 

Китара -------------> Амп.

 

Казвам, че е зле, защото китарата е Kremona с два хъмбъкъра (не знам точният модел), а ампът (силно казано :greenangel:) е Fender Frontman 10G, който обаче има приличен чист канал, поне според мен.

 

А иначе си желая Китара----> Уа-уа-----------------> Дист. --------> Амп.

Не е нещо много сложно, но на мен не ми и трябва повече за да се кефя (rock) !!!

Редактирано от djbnz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страт копие Legend или Vintage v100BB ==>Seymour Duncan Pickup Booster ==>Morley - Distortion/Wah/Volume(PDW-1)==>чист канал на Fender Frontman 65R.Ако искам по-различен драйв ползвам вградения в ампа.Понякога(ако не ме мързи) включвам и DOD Icebox Chorus.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BC Rich Jr IT V -> Line 6 Spider III 75 HD -> Dan Armstrong 2x12 cab

 

Доста елементарен риг, но някакси успявам да сваля мазилката с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китара- драйф- драйф-кубе-/хорус - дилей - в сенд-ретърна/. Хубава китара ,лампово кубе,качествени ефекти, какво му трябва повече на човек :greenangel: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че е не нещо за хвалене моя чейн, но пък не се оплаквам.

Китара Фендер Стандарт страт -> КрайБейби -> Hardwire Tube OverDrive->Лампов усилвател (на Славчо Николов, спечелен от едно радио предаване :greenangel: ) -> Selestion Sentury Vintage Cab(my own made ;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ползвам три рига основно:

по ред на използваемоста:

 

Риг номер 1:

Дърта класическа китара от неизвестен произход .Толкоз.

 

Риг номер 2:

Китара --> С-амп --> лампово ампче VMB 100W + 4 x 12

 

Риг номер 3: - тоя е един вид 'безшумен режим', за пилене в периода 23:00 - 8:00

Китара --> Line 6 Toneport Ux2 --> слушалки

 

 

В общи линий нуждите ми са напълно задоволени, само дето от време на време ми се иска да си купя още няква джаджа, не щото ми трябва ами ей тъй за спорта :greenangel:

Редактирано от black_waltz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fender Squier Strat--Boss MT-2 Metal zone - Fender Front Man 15 G- Някои път добавям digitech turbo flanger ама рядко щото го продавам

Редактирано от Dball
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.