Jump to content
Българският форум за музиканти

Даите муза за кубе :p


Recommended Posts

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз имам X Brand.Доста здраво дъни. НЕ ВЗИМАЙ Behringer(лично мнение) :godbless:

 

 

Кирилица! Имаме във форума! И ти го знаеш! (2)

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Музата - събери още пари, но тъй като парите никога не стигат се разходи по магазините, избери си усилвател и ако тогава наситина имаш проблеми с избора стесни приказката до два-три модела и питай за качеството. Оттук нататък темата е безполезна. Каквото и да ти кажат няма да го купиш, ако не го чуеш, не е ли така ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък и трябва да се има в предвид , че на всеки човек различен звук му харесва . Ако за някой X серия от фирма Y не е хубава , то за друг е просто чудесна .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи пи4ове разполагам с 200лв и ми трябва муза какво кубе да си зема ?

ако имате някакви идеи и предложения моля споделете :godbless:

Каква музика свириш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ се взимай Маршъл Велвстейт серията-страшна мазня е като свириш с група,най-добре нещо лампово.

И какво лампово за 200лв според тебе???? Велвстейта не е никак зле май.

Всичко зависи от звука, който харесваш, стила който свириш, каква китара иамш и т.н.

За 200лв не мисля че може да намериш нещо добро, потърси втора ръка, но и аз ти казвам: НЕ ВЗЕМАЙ BEHRINGER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем да така си е тия дни ще се разхода по магазините дано намера нещо защото както каза NitroBGA парите никога не стигат а аз не съм от наи заможните :godbless: пък и търпение никак не остана дано се изрови нещо иначе

пред време гледах едно Peavey za 240лв има6е revurb и ако не се лъжа беше

240лв. :think:

А колкото за някакъв по слецялен стил и аз нз.. попринцип

някаква по тежка жица :godbless: но пък понякога малко блуче се пробвам

защото и то ме влече :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ се взимай Маршъл Велвстейт серията-страшна мазня е като свириш с група,най-добре нещо лампово.

И какво лампово за 200лв според тебе???? Велвстейта не е никак зле май.

Всичко зависи от звука, който харесваш, стила който свириш, каква китара иамш и т.н.

За 200лв не мисля че може да намериш нещо добро, потърси втора ръка, но и аз ти казвам: НЕ ВЗЕМАЙ BEHRINGER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Не е зле.За подържаща(ритъм)китара :hello:

Със Стратокастер(истински)като солираш китарата "потъва" и се чува едно мазало..за динамиката(липсата и) да не говорим..

Уточнявам,че става дума за оригиналния драйв на ампа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тия пари пробвай Peavey. имат прилични кубенца. на мен поне ми харесват :) а ако се понапънеш още малко да събереш ще е най-добре. не бързай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва Peavey за 240лв, дето си го гледал ново ли е било или 2ра ръка? И за какъв модел точно става дума.....че и аз долу-горе за същите пари си търся някво кубенце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зимата си купих на Randall RG15 да ти кажа за вкъщи е супер мн стегнат звук има..разбирасе трябва да кажеш имаш ли някакви ефекти процесори:))

щото ако е само с кубе сабери за един Блу Девил:))

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има поне няколко ясни факта :

1. За 200 лева нема да е лампово със сигурност.

2. избора се свежда до транзисторно комбо от около 10-15 вата. / което и идеално за домашна употреба че дори и за репетиция /

3 И то мен НЕ СИ ВЗЕМАЙ БЕРИНГЕР.

4 Гледай да има фуут суич изход. / полезно е /

5 За говорителите няма дилема щото всичките кубета от тоя клас са с 8 инчови.

 

Има избор по родните магазини : Peavey, Randell , Fender, Elka, Marshall, Роланд и тн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.