Jump to content
Българският форум за музиканти

Новите Esp Jh и Kh


Yo The Real

Recommended Posts

Само аз ли мисля, че тия китари не са по-добре изглеждащи от миналите, и че ще ги пуснат само, за да направят по някой долар? :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то като гледам на Кърк китарата същата, само дето цвета различен...а на Джеймс...понеже нямат право да произвеждат форма Експлорър, та са я дялнали тук-там :icon_shithappens: Като цяло се чудят кво да измислят за някой долар...ти мани това, ами ще ги карат и да свирят с тях :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те си и свирят с тях. Само не знам защо са резнали ESP JH-то, като Джеймс си свири с абсолютно копие на Експлорър на концерти - ESP, не Гибсън.

 

Synyster, разбира се, то това е идеята на всички сигначър китари. Общо взето това са просто китари с някой по-барнат финиш и с подписче отзад. И може да видиш любимия си китарист да свири с такава - или такава поне на външен вид. :icon_shithappens: И Schecter Syn Custom е с Дънкан Инвейдъри, пък Син свири със Състейниак на нека. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маркетингова политика на ЕСП, не мисля че Металика имат твърде много намеса там освен, че сътрудничат в създаването на дизайна на тия инструменти.

На Джеймс моделчето изглежда интересно и по-разчупено. На Кърк е абсолютно същата сякаш, освен цвета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те си и свирят с тях. Само не знам защо са резнали ESP JH-то, като Джеймс си свири с абсолютно копие на Експлорър на концерти - ESP, не Гибсън.

 

Synyster, разбира се, то това е идеята на всички сигначър китари. Общо взето това са просто китари с някой по-барнат финиш и с подписче отзад. И може да видиш любимия си китарист да свири с такава - или такава поне на външен вид. :offtopic-001: И Schecter Syn Custom е с Дънкан Инвейдъри, пък Син свири със Състейниак на нека. ;)

 

Е да, но повечето китаристи нямат 2938438457 сигничър китари.... Крис Бродерик, Херман Ли, Мат Бачанд имат все китари по техни спецификации и толкова ;) Няма да объждам повече, че става спам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че е спам, по темата си е.

 

Хамет и Хетфийлд си имат по един константен модел на пазара и от време на време по някоя година (като тази) пускат 100-тина бройки китари, които се продават само за 1 година - например ESP JH Iron Cross и ESP KH OUIJA.

 

Колкото до Бодерик, Ли и Бачланд - това не са толкова известни китаристи, които да продават здраво. И тримата са с Ибанец - виж там Сатрияни и Ваи, особено втория сигурно е имал 500 сигначър серии, като голяма част от тях се различават само във финиша. Е и какво от това? Сигначър китарите винаги са били за отдайните фенове и парите им. Нормално. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как си знаех, че коментарите ще са от типа на "е поне е супер яка". Супер яка, супер яка, мъ дали не е за някой и друг долар в повечко?! И дали не е шаренийка, създадена единствено с цел да продава? Май проблема не е кой колко китари има, дали си приличат или не, проблема е на кой са. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.