Jump to content
Българският форум за музиканти

незнам дали това ще ви хареса за джем


peterko

Recommended Posts

Статуята

 

част от музиката на новия ни спектакъл "ЕГО"

Редактирано от peterko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Отдавна не съм се разписвал тук! Сега с премръзнали пръсти и с китайското дръвце, се включвам отново... :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@peterko, прекрасен трак. Поздравления,за което.

 

 

@kirilsat, много готино включване, вообще не личи нищо китайско и индо-китайско. :-). Сега нямам търпение да свърши работния ден да се включа и аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петерко да беше дал малко информация за тая статуя да знаем за какво точно става въпрос в спектакъла.

 

Аз така с догатки сътворих следното:

 

http://www.4shared.com/audio/BbDNtPAi/Statuiata.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен трак.За първи път не ме избива на жици :rocker::greenball:

Смесих акустична китара и флейта и се получи това:

 

http://soundcloud.com/heartman/heartman-guitar-flute

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Еха хора ... бях забравил че съм го постнал това :)

Много добри са всички неща благодаря ви!!!

 

"Ego Ergo Tu"

" Аз в смисъл ти"

това е пълното име на спектакъла на Театър Хенд

Представлението сеиграе изцяло изцяло с ръце

Разказва се за конфликтите между хората, до каква крайност може да се стигне в едни взаимоотношения.

 

http://handtheatre.com/blog/

 

Сцена От ЕГО

Редактирано от peterko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С този пост ще се опитам да дам малко повече информация за представлението

 

 

Надежда Захариева за "Его"

Галят и стрелят, пълзят и летят, чешат се, прегръщат и рушат. В „Его”, представлението на Пловдивския театър „Хенд”, ръцете са звезди. Дори ако сте обръгнал театрален ветеран, дишал праха на не една и две зали, от Бродилово до Бродуей, заслужава си да отидете до Пловдив, за да го гледате.

 

 

„Его” е по сценарий на Ивомир Игнатов-Кени, режисьор е Ивомир Игнатов – Кени и участва Ивомир Игнатов – Кени. Зная, че сте подозрителни съм към подобна универсалност, характерна за болезнено активните пионери от близкото соц-минало. Обаче се обзалагам, че едното ви наум така ще се заплесне още в началото, че няма да ви притеснява.

 

Всъщност, Кени е играл „Его” в Париж преди 10 години и сега го възстановява на Кючукпарижка сцена. Представлението е смях през сълзи, комично-страшновато, чаплинско. Изпипана арт работа, а не халтурка за безмозъчно веселие преди ракията със салатата в събота вечер.

 

Публиката: „Почувствах се европеец. Оствиха ме да се досещам, а не да ми сдъвчат и изплюят наготово всичко.”

„С тази постановка трябва да обиколят целия свят! Красива е!”

„Очаквах една страхотна пиеса, но това не беше просто поредната яка постановка в театър „Хенд”, това беше произведение на изкуството. Артистите на „Хенд” са родени за тази работа.”

 

Освен Кени, в пиесата участват актьорите Анастасия Асенова, Мариана Ангелова, Мария Димитрова и Петър Стоянов. Бурни, продължителни аплодисменти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Tozi, онзи с K и тия двамата с D и H ми харесаха много. Другите не чак толкова....;)

 

Днеска се ядосах, че нещо не става нищо и го ударих на релакс:

http://soundcloud.com/synchu/statue-jimjam

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че забелязах, тази красива подложка!

Специални благодарности на peterko!!!

:hooray:

 

Толкова различни, но така приятни включвания на колегите.... :virtuoz::godbless:

То, стана ясно, че статуята си е нашенска! Що тогава, да не пусна и аз нещо нашенско?! :secret:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.