Jump to content
Българският форум за музиканти

Теди Генев - Признание


Dagodfather

Recommended Posts

Една наистина невероятна и чувствена песен. Чуйте я тук:

 

http://otkrovenia.com/main.php?action=show&id=234560

 

Ако може да дадете някакви мнения, благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bravo::ok: Да, песента наистина е чувствена, :) добре аранжирана и прекрасно изпълнена - до тук нямам забележки. :oops: Но, защо ли тази песен, като мелодия и аранжимент я слушам вече 45 години, не знам? :rolleyes::beer: Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента е хубава, (аранжимента, изпълнението и мастеринга ) са на ниво но наистина се нуждае от малко по - съвременен аранжимент ако искате да пробиете на пазара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, не слушам поп, не знам кой е Теди Генев, и т.н., но като не е твоя песента и нямаш съучастие в нея - какво търси в "Авторска музика", отива в "Линкове"/клипове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно почти не пиша тук...не ми се струва уместно да оценявам труда на хората.

Но...не се сдържах...

 

Въобще не е добре.

Нищо ново...още по-лошо - просто до болка познат шаблон. Липсва каквото и да било композиране.

 

Лично мнение, разбира се...

 

Спрях парчето още на 40-та секунда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да си навлека негативи ще се опитам да си кажа мнението . Текста много ми хареса . Дори на места има интересни нетипични сравнения , които идват малко шокиращо . Първо ! - Прочетох всички мнения на останалите колеги . Всеки има право на мнение , но голямата грешка според мен е , че искаш мнения от сериозни и с опит музиканти ! Искай мнение от масовия слушател . Защо ??? Никой не може да ме обеди , че един професионален музикант слуша музика нормално . Всички сме изкривени ! Търсим всеки тон - грешен , защо тук е така , а не така , защо има чинел , а не еди какво си и тъй нататък .......... ! На мен лично ми хареса това , че музиката рисува една картина , която напълно подкрепя текста . Има интересни хрумки , които ми допаднаха . Абстрахирам се от това , че можело аранжимента да е по друг , средствата на музициране по авангардни и тъй нататък ....... Не искам да давам примери с песни които са от два акорда и все още се слушат и са хитове . Времето е съдника на музиката . Дори това , че не е чалга заслужава адмирации , макар че и там има сполучливи неща . Успехи !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.