Jump to content
Българският форум за музиканти

Любимата ви марка китари


musicman

Коя е любимата ви марка китари?  

275 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

За Мен Ibanez е върхът просто страшно много ми допада.От доста време се занимавам с музика и съм свирил на повечето марки китари...е наистина Gipson е мерцедеса на китарите, ама аз предпочитам да карам ферари :wink:

...евала братле...ей т'ва е истината...на мен много ми допадат както Gibson така и PRS особено Jackson в доста отношения но Ibanez ей това е китарата за мен...никоя друга не ляга толкова добре по тялото както и на сърцето... :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не видях Yamaha в класацията, така че гласувам за Друга.

 

Линк ми се струва няма смисъл да давам :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fender ми е любимата марка. От години искам да притежавам Стратокастър. Обичам ги тези китари. :inlove: :inlove: :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимата ми марка не е една - три са. Ibanez,ESP & Gipson.

Редактирано от KingdomX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кво се маяте!

 

Наи добре от всяка марка по една тва е!

 

всяка китара си има уникален саунд и тва е най якото

Е т'ва е приказка! :bravo:

 

Аз разглеждам китарите като "тип- инструменти"(дървета;конструкция;мензура;общи характеристики).През годините съм използвал най-често Gibson LP-тип (G.LP;Heritage H150;Ibanez Artist) и Fender Stratocaster/Power Strat - тип(F.Str.;G&L; Kramer Pacer;Valley Arts).Трудно ми е да дам предимство,но в настоящия момент бих посочил Gibson.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От малък съм си фен и юзър на Ibanez и такъв ще си остана. Никоя друга марка китари не ми е била толкова удобна за свирене и да ме кефи като звук и възможности.

Ето това щеше да бъде точния ми отговор. Гласувал съм за Ibanez и винаги ще съм фен на тази марка. Всяка марка китари си има положителни и отрицателни черти, всяка марка има супер добри модели, но тука аз разбирам от тази анкета че въпроса е всеки на какво се кефи най много. Еми аз вече казах на Ibanez. Иначе ако имам възможност с удоволствие бих си купил Caparison и една китарка, която нито и знам марката, нито модела но ме смазва - Luca Turilli свири на такава, само знам че е италианска китара..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз свиря с японски джаксън и ми е много удобен, на нивото на американските такива е, а някои са дори по-добри. За тежка музика това е китарата, ще ми се обаче да си имам един Les Paul Standart и това е :cheers:

Инак съм голям фен на Hamer и по-точно Hamer Phantom GT -> справки Glenn Tipton -> oще справки -> Judas fuckin' Priest :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Всяка китара ми е интересна по своему - взависимост от музиката.

Гласувах за "ДРУГИ", щото имах предвид "МЮЗИКМАН", но Ибанец ми беше основна китара толкова години, а и Фендер си е любима моя марка, особено когато стане дума за блус ...

Така че ... няма НАЙ- китара :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е малко като русата,черната или червенокосата.. :)

Аз след 10-ина години с лицензно SG окончателно минах на Стратокастер,което не значи че не бих си взел Гибсън,PRS,Мюзикмен..айде да не ги изреждам..няма кинти.. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми гласувах за Джаксън щот това имам...въпреки че мойта е ефтина серия не бих се разсърдил на някоя от пшо-скъпите....като на Джеф Ханеман или тоя пич от Emperor

:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Мисля,че не съм виждал такава тема,пускам я защото мисля ,че всеки от нас има някакъв модел китара издигната от него на пиедестал като перфектната китара за него...споделете коя е тя за вас...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.