Jump to content
Българският форум за музиканти

Antagonizm Demo


Recommended Posts

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Благодаря, хора! :hello:

 

Dylan, благодаря за експедитивно свършената работа, чакам да пратиш файловете на адреса, който ти изпратих и дано ти е било приятно човъркането из тях. :) Барабаните за нещастие не са писани на MIDI, а са просто наредени семпли в Cool Edit - една своеобразна техника на писане, от която така и не се отучих. Един проект изглежда горе-долу така:

adobe_drums_thumb.jpg

Което означава, че различно velocity може да се използва лесно при писането чрез използване на различни семпли, но се губи гъвкавост ако се наложи промяна на темпото, а и веднъж подредени семплите се подменят по-трудно - т.е. в даденият пример (грайндаж с брейкове) трябва да се използват поне 3 различни вида snare на мястото на дадения, поне 2-3 ралични вида фус и може би 2 чифта различни каси, но това е равносилно на пренаписване на пасажа. :) Иде реч, че трябва да се науча да пиша на MIDI. :wall: Няма какво да се лъжем, барабаните правят 80% от музиката в този стил, така че на тях трябва да се обърне най-голямо внимание.

 

Абе важното е бруталия да има, каквото определено е положението в нещото, което готвим в момента и което би трqбвало да се появи на бял свят към края на другата седмица, стига да не ви е писнало вече. :green:

 

ПП: Galileo, имаш ПМ. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си луд бре. Абе и аз правя невиждани магии в мултитрака ама не и с барабаните, само с китарите. Т'ва е като да броиш краката на овцете и да делиш на 4. Въпрос на свикване все пак.

 

Виж дали ти харесва този звук на барабани:

Drums only 5.32

 

User и Pass на PM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП: Абе jFog и Dylan, вие пък да не правите поп? Стига сте ни будалкали, никой не ви се връзва.  :-( A утре сядам да записвам още - и по-брутално може.  :(

ХА! братовчета Dylan незнам, аз като тинейджър освен мелодичен грайн ми се свиреше и рап с китари.ИМах разни идеи ама никой не ми се върза тогава.

..ма нали знаеш никой не знае от де шъ изкочи зайчето :green:

 

ташака настрани дя , Метъл-а е свеж и радващ ушите ми :mellow:Тъй че записвай оня дебне с УинАмп-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли съм закъснял или съм просто куцузлия.... :D ...

"The page you are attempting to access has been removed because it violated Tripod's Terms of Service. Please check out Tripod's Help system for more information. " :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Куцузлията май съм аз.. :D Това е вторият webspace провайдър, от който ме гонят в рамките на 2-3 седмици. Абе не знам кво толкова бъркам и кое ги дразни, но сега се помещавам в geocities. След мъъничко давам линк и за там. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи за пореден път линкове към същото нещо:

 

01.Slow

02. Rip Away

 

The same old songs... :D

 

Скоро поствам нещо ново, писна ми от тези песни. А най-вече ми писна да ги трият. Само да ми се махне от главата утрешният иСпит... :D и :guitar:

 

Наздраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.