Jump to content
Българският форум за музиканти

Antagonizm Demo


Recommended Posts

01. Slow

02. Rip (Your Flesh) Away

 

Това са двa проекта на моята група - свирим нещо наподобяващо death metal, но не съвсем. :beer:

 

Записите са правени преди година и нещо в домашни условия, когато и представа си нямах от звукозапис (не че сега имам :))

Вокали - няма

Сола - няма (има, ама не са записани :cheers: )

Барабани - писани от мен. Блях...маса гадно. :green:

 

Кажете какво мислите, като имате предвид, че това чудо звучи като демозапис на демозаписа. :) По-скоро ми е интересно какво ще кажете за самите парчета - според мен са доста разхвърляни като структура, но може би това ги прави по-интересни...или пък не? :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:beer:

:cheers:

 

Барабаните

ме убиха!!!

БРАВО!

за саунда няма да говорим сега!

Супер интересен метал тва е!

:)

 

ако си ги редил семпла по семпла в куул

 

то ти не си добре......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cheers:

Поласкан съм.

:beer:

 

За барабаните - стават по-бързо отколкото си мислиш. :) Честно казано на Nuendo още не мога да напиша и два такта... :) Въпросът е човек как е свикнал...

 

Ето още малко барабани - link - само 700kb са. Има добри брейкове. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Dylan, пробвай това:

 

http://xn0u4003.tripod.com/MyMusic/Antagon...d-Slow_Demo.mp3

 

За евентуално главоболие не отговарям. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така Метал!!!!!!!!!! само за маниаци трябваше да е обяснението на темата.Баш ми става драго като видя такива неща из авторска музика!!!!Само едно нещо твое съм чул за това щи отговоря след 31 секунди :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така Метал!!!!!!!!!! само за маниаци трябваше да е обяснението на темата.Баш ми става драго  като видя такива неща  из авторска музика!!!!Само едно нещо твое съм чул за това  щи отговоря след 31 секунди :)

МНого е зарибяващо!!!!!

МЕТАЛ Е :D

като за демозапис на демозаписа е Дзън!!!!

Дядо ти Глен Бентън ме къдри по подобен начин :)

Леко да кажем... че китарите жужат,но може би това си целил.определено да постнеш със вокали!!!Онази песен на български дету се пееше.. ако имате на разположение същия вокал ще трябва да е добро за слушане.Определено ме сърбят ушите!!!

Аре стига сте спали записвайте вокали.

п.с

Един тип от личния ми архив:

ако намалиш едната каса ,със 15% нормално, се постига по реален звук.Не се смейте верно е :D Отнася се само за Детски композитори :D

 

п.с.НОмер 2-ве

дай линк за Rip (Your Flesh) Away да не е от фри бол бъ гъ-то де

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, тва е от барабаните. Гадни са.

 

Определено не съм искал китарите да жужат, ама тва е магията на Zoom 505. :D jFog, като спомена чичо Бентън, сетих се за Feasting the Beast на Deicide - има подобен кенефен звук, но явно за ранните 90 години на миналия век е било простимо. :green:

 

Целият комплект барабани го изхвърлих и замених с нещо по-добро, там касите са си напаснати да звучат по-реалистично май...но това е готин трик, ще го пробвам.

 

Вокал търсим... никой още не се е обадил.

 

Линк ще дам, ама никаква връзка нямам към този tripod.com напоследък.. За ъплоуд да не говорим. :D Дай майл на ПМ ако искаш? ~4mb

 

Готвя нещо с по-сносен звук, може би вече на ниво демо (:cheers:), дадоха ми една книжка Mixing and Mastering with Waves - препоръчвам я, там всичко е обяснено много подробно - като принципи на миксирането и като практикум, употреба на EQ, компресор и лимитер, pan и т.н. Остава само да открадна малко време, а след това ще искам да чуя вашето мнение за звука и да ме посъветвате. :beer:

 

ПП: Детски композитори? Да не са тея дето пазаруват в Детмаг? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето най-после линк към Rip (Your Flesh) Away: за чужбината - едно просташко парче:

http://xn0u4003.tripod.com/MyMusic/antagon...ld-rip_away.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малиии, вие верно сте много яки бе!

Имате ли фенклуб да се запиша:-)

 

Барабаните трябва малко да им оправите динамиката и ще зазвучат реално. Звуковата банка си казва думата де.

А пък който твърди че zoom 505 бил гаден ефект му препоръчвам да чуе вашите творения. Как сте записвали китарите между другото? Директно ли?

 

Мнооо яко творение! Браво!

Повече такива банди в бг трябват. Че ми писна от мелодични блекове:-)

 

Айде, наздраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейиии хора тва е лудница ........ ебати брутала ... заеби звука е мнопго як а за песните ... неам думи .... е такова искам да слушам по концерти наживо и ше си откачим главата АЗ СЪМ ГОЛЕМ ФЕН НА ТВА КОПАНЬЕ ебаси как нема вокал аз ако можех да пея такива работи нема да се колебая ..... Е тва е метъл от висша класа .... мене сега ми звучи супер завършено пък камо ли със вокали и сола и жив барабанист ........... :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.