Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Posted

Ааааа, защо ми казва така 

"Sorry, you don't have permission for that!" - и не виждам картинката и не мога да я сваля.

:secret:

Posted (edited)

 Не знам защо казва така. Вероятно защото исках да е снимка и ходя да я преформатирам в незнаен сайт онлайн.  Ето я на PDF  и формата на Guitar Pro 5, от който може да се чуе.

Kolio-k.pdf

Специален лик от Кольо.gp5

Много добра фраза, симетрична, измислена за бързо изсвирване. Започва с Ла Дорийски (Фа#), малко хроматизми и хубав звук. :godbless:

Edited by travelcaster2
  • Like 1
  • 5 months later...
Posted (edited)

[media][/media]

 

Някой свири ли фламенко във форума? От време на време записвам по някой бърз видео tutorial за моите ученици, ако има интерес ще ги share-вам и тук. Това е стандартна секвенция Am - C - F - E за Solea в E phrygian. 

 

P.S. Нещо не мога да share-на видеото, може би защото съм го качил във фейсбук. Ето линк, вслучай че не се зарежда player-a  https://www.facebook.com/photo.php?v=10153258578205576&l=1749899445350834231

Edited by trendkiller
  • 11 months later...
  • 1 year later...
Posted

Идеята ви включва ли публикуване на интересни акоедни прогресии ? Мога и да се  вклщюча с нещо свежо ;-)

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.