Jump to content
Българският форум за музиканти

Раздел ''Продавам''


Recommended Posts

Хайде де хора...

Не знам къде отиде автора , но на мен тази идея ми харесва и мисля , че може да стане ако се поддържа ред .

 

излишно е да се усложнява и без това немалко сложната структура на форума с допълнителни подраздели, които едва ли ще осмислят съществуването си.

 

Не знам с какво толко ще навреди на структурата този раздел , май ще е много по-полезен от ''говорилня''...

 

За пореден път искам да попитам модераторите дали е възможно да се направи тема , в която да бъдат споменати хора с много акаунти , за да бъдат игнорирани при желание за подарък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седим си една камара модове и теглим клечка кой да ти отговори и... Сещаш се кой изтегли късата клечка щом ти пиша, нали? :) Една идея над твоя коментар има отказ не от някой, който просто си пише във форума, а от администратор на това онлайн общество. Не виждам причина да водим излишни полемики с теб само защото ти смяташ, че няма да има проблеми. Говорили сме, обсъждали сме, мислили сме позитиви и негативи с другите колеги модове и админи и няма да го бъде. Просто по цял ден да си играем да вадим дублирани акаунти или да озаптяваме тарикати, които искат да намажат, няма как да стане. Отворих темата, за да ти покажа защо съм рязък с теб. Рязък съм защото никога не си правиш труда да се замислиш кога да се спреш и кога прекрачваш границите и започваш да юркаш хората с мераците си. Бях решил да оставя нещата на етап "Пиши си, не ми пречиш!", но явно ефектът ще е нулев и затова покрай томболата кой да ти отговори получаваш и това писание от мен. Момче, осъзнай се малко, моля те. Когато потребителите в един форум започнат да се шегуват с това, че скоро ще се появиш отново значи има защо да е така и трябва да седнеш кротичко, без афект и да помъдриш дали ТИ не грешиш в нещо.

 

П.П. Когато има тема за подарък и авторът има желание винаги помагаме за търсенето на тарикатите, които правят по 2-3 акаунта с цел да се облагодетелстват. Дотук съм изловил доста такива и лично аз не отказвам помощ. Не е нужно да се правят отделни теми и за това. Форумът има ясна и точна структура, която не се пипа, за да не стане пренатрупан. Ако има теми за подарък им се обръща нужното внимание.

 

Поздрави,

Вик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора!

Разбрах няма да стане...

Благодаря ти , че ми разясни това!

Извинявай ако ти е било неприятно да ми отговаряш , вече спокойнно можеш да затвориш темата на Христо и да спиш спокойно...

 

:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера, защо трябва да има специален раздел? Сега има теми в продавам за подаряване, имало е и в китара. Защо трябва да има специално обособено място? Като с "Горещия стол". Отваряш си тема, ако някой иска участва, ако не - не.

 

Ти ако имаш да подариш нещо, нищо не те спира да го направиш. Покажи, че можеш и без раздел, пък то нека "не става" :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже не обичам много подаръците,не съм следил кои са тия теми с томболите (всъщност сега открих една-две),но се чудя какво става с хората,които получиха китари?Как вървят нещата,овиртуозиха ли се вече?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
"Предложения" е най-непродуктивния раздел в този форум. Предлагам да се слее с "Говорилня", или да пусна нова тема?

Няма смисъл от нова тема. Няма да се слива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.