Jump to content
Българският форум за музиканти

Phil Curran Cue16


Recommended Posts

Преди две семдици работих по един саундтрак с един местен композитор, не е нещо новаторско в никакъв случай. :D

Cue sheet-a от режисьора беше пълен с препоръки като "тук искам да звучи като "Троя" или като "Гладиатор" и т.н.

За целта композиторът беше заложил на хармоничен минор: звучало му по-ethnic.

Наша милост пипнаааме от тук оттам, ползвах няколко популярни вокални мотива от нашата си традиция, реших да сложа и няколко думички във втората част на вокалната линия и сега на места ми звучи като фолк от римската империя :punkband:

В крайна сметка режисьрът остана много доволен от пре-продъкшън демото.

Филмът се казва Ghost in the machine и трябва да бъде по независимите киносалони през есента.

Съжалявам, че не мога да пусна аудиото заедно с видеото. Надявам се да ви допадне :band1:

Cue 16- Where has the sun set

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... на места ми звучи като фолк от римската империя :thumbs_up:

Македонско-римската фолклорна област. :godbless:

Гоуста в машината сигурно е минал през Скопие на път за Шот(п)ландия.

 

Едно от добрите ти неща които съм чувал! Бравос. :godbless: :godbless:

 

 

 

П.п.: гласът ти е перфектен за народна музика - странджански песни - кръвта вода не става!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерсии!

 

кръвта вода не става!

Тъй тъй... То пеенето май идва от мáкедонската жилка, ама странджанските са ми най-на сърце :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Море и тракийско ще ти пасва, ама тая работа е комай баш- македонска (той и композитора носи име на македонски владетел, знае ли го човек откъде му е корена :thumbs_up: )

 

Много гот - сега чакаме една пълна продукция (като саунд) и целия саундтрак с другите му части.

 

Само така!

:Piano:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш страхотен глас, продължавай да се развиваш и много успехи ти желая. Пак повтарям гласа ти много ми допада :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

^В този вид от там, където те води посоченият линк.

 

Благодаря на всички за хубавите думи, радвам се , че ви е допаднало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно! Гласът ти наистина е много подходящ и за тези дебри. Отдавна не съм попадал на нещо така приятно и привлекателно за мен в този раздел. Благодаря, че сподели!

 

Между другото, отворена ли си за колаборации с vocal ambient насоченост, да го имам предвид? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много добро! Смесицата от различните елементи се е получила супер.

 

Пък "Ghost in the Machine" ми е един от любимите албуми на персоните от аватара ми :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cue sheet-a от режисьора беше пълен с препоръки като "тук искам да звучи като "Троя" или като "Гладиатор" и т.н.

....

Амчи получило се е .... :greenangel::greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.