Jump to content
Българският форум за музиканти

Штурма е тук и рулира...


Recommended Posts

Та... Петър се казвам, всички ми викат Штурма. Свиря на бас и съм на почти 16 години :D Тва е... не ми се сърдете като пиша разни идиотщини, защото все пак съм най-малък тука ;)

Уча в бившия икономически техникум (НФСГ), ама тука всички сте НПМГейове, така че нз.

 

Ае със здраве ;)<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та... Петър се казвам, всички ми викат Штурма. Свиря на бас и съм на почти 16 години :D Тва е... не ми се сърдете като пиша разни идиотщини, защото все пак съм най-малък тука ;)

Уча в бившия икономически техникум (НФСГ), ама тука всички сте НПМГейове, така че нз.

 

Ае със здраве ;)<_>

Гепи брато, аз съм най-големия! И няма да ти се сърдя, обещавам! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та... Петър се казвам, всички ми викат Штурма. Свиря на бас и съм на почти 16 години ;) Тва е... не ми се сърдете като пиша разни идиотщини, защото все пак съм най-малък тука :D

Уча в бившия икономически техникум (НФСГ), ама тука всички сте НПМГейове, така че нз.

 

Ае със здраве ;) ;)

Бравоз, малък!!! Учи, са`а ти е времето! <_<

Що си се кръстил "щурмфюрер" ? ;)

---------------------------------------------

 

 

---------------------------------------------

off////

Бтв, к`ви са тез музиканти от НПМГ... абе тука нема ли поне ЕДИН от музикалното, а ??? От триста човека, срамота... ;);)

- Ма то тъй, де, тез от музикалното сигур ше отбират от висша математика.... тц, тц, сичко се е объркАло вече ... ;)

 

 

 

;) :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като един приятел от тук :P ме нарече докторица(при това цяла),а и разбирам от техника повече от доста момчета,реставрирам дървени предмети,шия костюми,дърворезбосвам и съм актриса(плюс още около 100-тина неща :D )-значи НПМГ е добра школа за идиоти...

 

:cheers: Наздраве на synchu!!!И на Dylan_101,както и на Satan!!! :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като един приятел от тук :D ме нарече докторица(при това цяла),а и разбирам от техника повече от доста момчета,реставрирам дървени предмети,шия костюми,дърворезбосвам и съм актриса(плюс още около 100-тина неща :cheers:

момент за автореклама :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та... Петър се казвам, всички ми викат Штурма. Свиря на бас и съм на почти 16 години :cheers: Тва е... не ми се сърдете като пиша разни идиотщини, защото все пак съм най-малък тука :happy:

Уча в бившия икономически техникум (НФСГ), ама тука всички сте НПМГейове, така че нз.

 

Ае със здраве :happy::D

Бравоз, малък!!! Учи, са`а ти е времето! :P

Що си се кръстил "щурмфюрер" ? ;)

---------------------------------------------

 

 

---------------------------------------------

off////

Бтв, к`ви са тез музиканти от НПМГ... абе тука нема ли поне ЕДИН от музикалното, а ??? От триста човека, срамота... :D:D

- Ма то тъй, де, тез от музикалното сигур ше отбират от висша математика.... тц, тц, сичко се е объркАло вече ... :P

 

 

 

:cheers: :hello:

Ам... защо съм така... аве ДОСТА дълга история от преди 4-5 години :happy:

Обаче не съм някъв нацист :bravo: Просто харесвам история, а и свирих в една група Штурмъ... а всъщност то май я кръстиха на мене, а не аз на нея... аве с други думи... просто се интересувам от история... в същото време Sturmfuhrer се е ползвало само 3 години като чин в СС, а и звучи яко и някак придава малко важност и тежест, която може и да ми е необходима, защото мненията ми не са от най-гениалните хех...

 

айде със здраве и лека нощ :D ххахахахахахах хахахахаха :bravo: :bravo: :beer::D)

Редактирано от Snowwhite
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като един приятел от тук :happy: ме нарече докторица(при това цяла),а и разбирам от техника повече от доста момчета,реставрирам дървени предмети,шия костюми,дърворезбосвам и съм актриса(плюс още около 100-тина неща :cheers: )-значи НПМГ е добра школа за идиоти...

 

:D Наздраве на synchu!!!И на Dylan_101,както и на Satan!!! :P

Без да те обидя, обаче нито една дума за мен не каза... а все пак с в мойто представяне...

 

явно никой не ме обича тук... :happy: :happy: :bravo::cheers:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велсоте, о ,басисте :D

:P макар, че отдавна си се велсотнат тук... :cheers:

 

 

п.с. НПМГ е от национално значение както си личи оше от името... :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щурма (и що с 'ш' и 'т' ?) ..един блестящ представител на това колко странни ж'вотни са повечето басисти.

Ще прозвучи като бисер това което ще кажа, но..

когато не си едно адски тъпо копеле си доста свестен пич :cheers::cheers:

и да дойдеш на репетицията в Петък!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.