Jump to content
Българският форум за музиканти

Штурма е тук и рулира...


Recommended Posts

Щурма (и що с 'ш' и 'т' ?) ..един блестящ представител на това колко странни ж'вотни са повечето басисти.

Ще прозвучи като бисер това което ще кажа, но..

когато не си едно адски тъпо копеле си доста свестен пич :):godbless:

и да дойдеш на репетицията в Петък!

Ххахахаа... Същото мога да кажа за теб :) Като не си Педал Скапан (така пише, че ти е името в сайта ни) си ултра як пич, дето праи ултимативни рифове :)

 

А иначе аз съм си несериозен, страшно полигамен и тн, така че... приеми че басиста ти ще е бас кучка на още 25 групи :) Междудругото ако требе да съм искрен нещо страшно ми се присвирили наще песни ;) Петък ще се мерна... а дано съм и с яки струни.

 

Хеви метъл, и по-отворено го давай, пич

 

Кат ви поопозная ще стана дразнещо отворен... вервайте ми!

 

А със здраве :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та... Петър се казвам, всички ми викат Штурма. Свиря на бас и съм на почти 16 години ;) Тва е... не ми се сърдете като пиша разни идиотщини, защото все пак съм най-малък тука :P

Уча в бившия икономически техникум (НФСГ), ама тука всички сте НПМГейове, така че нз.

 

Ае със здраве ;):P

Няа съ плашункаш бомбе, пред струните всички сме равни :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та... Петър се казвам, всички ми викат Штурма. Свиря на бас и съм на почти 16 години :beer: Тва е... не ми се сърдете като пиша разни идиотщини, защото все пак съм най-малък тука :)

Уча в бившия икономически техникум (НФСГ), ама тука всички сте НПМГейове, така че нз.

 

Ае със здраве :):cheers:

Няа съ плашункаш бомбе, пред струните всички сме равни :violin:

Хахахха ;)

Ама тва като го казва човек, с аватар като тебе звучи някак странно ;) ;) ;)

:) :) :) Междудругото аватара е ултра як... сигурно тва е единственото бебе дето ме е накефило :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междудругото аватара е ултра як... сигурно тва е единственото бебе дето ме е накефило :cheers:

Не съм аз :beer: Дъщеря ми е.Като мине дядо Коледа и исипе чувал и после и дядо Мраз ще го сменима пак .. може би.. бомбе! :) Бъзик дя.. за удивителната на бомбето де

....аре пич

 

...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междудругото аватара е ултра як... сигурно тва е единственото бебе дето ме е накефило :cheers:

Не съм аз :beer: Дъщеря ми е.Като мине дядо Коледа и исипе чувал и после и дядо Мраз ще го сменима пак .. може би.. бомбе! :) Бъзик дя.. за удивителната на бомбето де

....аре пич

 

...

Еми дъщеря ти е яка :)

Много здраве й пожелавам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Штурм успокой ме че не си падаш по малки деца :cheers: :killyou:

Сорка, батко, падам си.

Макар че сериозно, е такова... кажете, че не съм метъляга, а некъв гей, ама бебето на снимката е страшно сладко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си металяга, някъв гей си /а и бтв казва се педофил,а не гей...защото по някаква причина на снимката е момиченце :)

 

сериозно:

И мен ме кефи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междудругото аватара е ултра як... сигурно тва е единственото бебе дето ме е накефило :)

Не съм аз :D Дъщеря ми е.Като мине дядо Коледа и исипе чувал и после и дядо Мраз ще го сменима пак .. може би.. бомбе!

...

Тва малкото верно е много готино :D

Евала jFog майстор си :D:beer::D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
Абе, майн фюрер, не разбрах вкусовата ви изтънченост?... Но първо добър ден и от мен :nono:

Аве преди тоя пич имаше аватар едно страшно сладко момиченце, но как да е :)

 

Айде със здраве и не връщай разни теми от преди 873218372198 години :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.