Jump to content
Българският форум за музиканти

Спектрограма ?


Recommended Posts

Здравейте,

ще се радвам ако някой ми препоръча, някоя програма за анализ на звук, която може да прави хубави спектрограми.

ето за справка( има много начини за изобразявне)

o.jpg

 

spectrograma.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо като софтуерен спектрален анализатор? Дали има самостоятелна програма?

Кои звукови карти са с по-висока честота на семплиране? Вероятно ще работят по-точно в едн атакава система.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо като софтуерен спектрален анализатор? Дали има самостоятелна програма?

Кои звукови карти са с по-висока честота на семплиране? Вероятно ще работят по-точно в едн атакава система.

 

Ами и аз не съм дали има самостоятелна програма, но е малко вероятно соред мен. Но дори и да е някаква програма с по разширена употреба, която прави спектрограма ми върши работа.

 

Благодаря за предложенията, ще ги разгледам програмките :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самостоятелната програма за тази работа се нарича Spectra Plus :P

Това е възможно най- прецизния и пълен с функции и възможности анализатор който съм срещал :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

понеже pinguin-а ме предаде, реших да посъживя малко темата. моля дайде идеи за някой добър spectrum analyzer (освем гореспоменатите). за мен е важно да не е плъгин, да има realtime реакция, както и опция да следи "what u hear" канала. Pinguin-a издъхва точно там - не следи м-аудиото в риъл тайм, ами ми закъснява с почти секунда и има явно някакво ехо, което отчита, но което не чувам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.