Jump to content
Българският форум за музиканти

Доволни ли сте от баса си?


slayer_fox

Recommended Posts

Пичове, доволни ли сте от баса си? В смисъл нали всеки бас има разни копчета дето се връткат на самия бас (volume, treble...)? Тия работи достатъчни ли са ви? Имате ли нужда от време на време от някви специални ефекти като разни фейзари, флангери, уа педали, коруси, дисторжани..... Или тия работи ги оставате на китаристите (много удобно)..?

Някои от вас знам се задоволяват само с разни equalizer-и. Тва стига ли ви? Мечтаети ли си за разни ефекти (Tech21 Sans Amp - например...)...??

С какви ефекти свирите в групите си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм доволен :) Тъпата ми курва струва 250 лв със усилвателя като нова и тн и нема как да съм доволен от тва... е за парите си е идеална, ама е меко казано евтина (курва). Ще видя какво мога да направя да я таковам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволен - не че съм басис' и използвам го само за записи. Ама си е супер добре за кинтите... :) Абе Стаг generaly rocks.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят бас...............

не му работи тона и звучи като ниско настроена китара :P ама си го обичам :inlove:

 

дано обаче скоро да го сменя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще съм доволен,като искам 6-струнен YAMAHA,ама нема кинти нещо.

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!! правила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pretty lame, but... доволен съм от Кремоната (за сумата от 40 камъка), но Гибсъна ме дразни. и преди да се подсмихнете под мустак, да уточня:ключа за 1ва струна е скапан, има гххххадни струни и още някои работи дето трябва да му оправя. абе като пипнах кремонката стана яка, просто трябва да го модифицирам и този за стила ми, иначе машината е прекрасна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от моя (правеняк).

Преди ползвах доста ефекти - еквилайзери, предусилватели, и пр. включително Sans Amp bass driver.

 

сега съм доволен от звука на баса и ползвам ефекти само за цвят :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз имам най-евтиния бас от Ibanez GSA 200 ама си ме кефи за сега.Не че го ползвам кой знае колко много,ама все пак.

Някой ден ще се замисля повече и тази насока.Засега инвестирам само в китарно обурудване,най-вече Line6.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще съм доволен,като искам 6-струнен YAMAHA,ама нема кинти нещо.
абе и аз искам такава Ямаха,на Джон Миунг за предпо4итане,макар 4е аз от 5-струнния Уошбърн съм много доволен..или поне аз си го оби4кам :inlove: :green:..а на Миунг модела като го има6е в магазина на Ямаха,струва6е 2082лв.което си беше супер оферта..
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми с Taurus T25 - 5 струни,24 позиции,2 сингъла,нек-тру,клю4ове Гроувър(ако някой е 4увал за тях..)..натурал финишима картинка някуде из темата за формата..мен си ме кефи.и така..защо? B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от моя (правеняк).

и аз така :happy:

и се кефя, че баса ми е само с 4 струни :happy:

КЛАСИКА ! :happy:

ДА :) Освен това изгледа толкова по-яко от 5 :)

Всъщност лично аз се чудя страшно много дали 5 струнните ще са ми по-яки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.