Jump to content
Българският форум за музиканти

Препоръчайте комбо


Recommended Posts

Здравейте,

 

дошло е времето на 1 приятел да си купи нова китара и усилвател,т.к. до ся кара с squier и някав усилвател 10 вата,който е доста зле ;D

Човека разполага с 383 евро!Точно толкова ;D

Разглеждаме,разглеждаме и не можем да се спрем на нещо сериозно.Свири хеви метъл главно-Ozzy,Sabbath

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

http://www.thomann.de/it/jet_city_amplification_112rc.htm

 

Е, и ти ще му заемеш 30-40 евро. :greenangel:

Нали ся, приятел си ... някъв ся...

Редактирано от shtur4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Squier-a и амп-а 10вата са горе долу половината на тия пари, които има приятелят ти сега. Не знам колко ще "ъпгрейднете" с тези финанси. Предполагам ще търси китарка с хъмбъкери, та може би някой по-евтин Jackson?? А вие 2ра ръка или нови търсите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

роланд кюб 20 или 30х.20х струва около 260лв. в момента–ново–падна им цената.Не,че е най–доброто,но за толкова пари върши чудесна работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Squier-a и амп-а 10вата са горе долу половината на тия пари, които има приятелят ти сега. Не знам колко ще "ъпгрейднете" с тези финанси. Предполагам ще търси китарка с хъмбъкери, та може би някой по-евтин Jackson?? А вие 2ра ръка или нови търсите?

 

Комбо, приятелю, комбо :)

 

Аз лично бих препоръчал Line 6 щом свири главно метъл. 75-ватовото Spyder III е с 12-ка Celestion и повече ефекти, отколкото някой би използвал. :) Ще кажете "ама са дигитални", обаче мога да гарантирам, че вградените драйвове издухват повечето камиончета при добро пипане на еквилайзера. Че даже до колкото си спомням се вмества в бюджета на този твой приятел ;)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

@Hellrider - съгласен съм като цяло за предложението ти и понеже каза думите дигитални ефекти трябва да се разбере човекът дали ще използва външни педалчета. Имаше из форума една много хубава такава тема за ампове и там @Metalhamмer мисля,че и @Baby Thomas казаха доста интересни неща по отношение на това, кой от посочените ампове за какво е по-добър от другите, като цяло се каза, че Line6 има досатъчно ефекти и не са нужни външни, а и при използването на външни става малко мазало ако се използва драйвът на ампа.. или нещо такова, автора- потърси я темата, ставаше въпрос ако не бъркам за Marshall mg, Line6 Spider, Blackheart и още нещо може би.

Аз на твоя приятел бих му препоръчал Marhsall mgXXcd * XX-колкото вата търси*,но много хора ги хранят и ще те стане мазало в темата.

Редактирано от buy&sell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@pavkundrii Е, щом и китара ще се купува, тогава предложението ми наистина си е скъпичко. Какво ще каже автора за това:

 

Peavey HP Special + HB GA5-H + HB G112 = 225€ + 89€ + 59€ = 373 €

 

Идеално се вписва във финансовия капитал на момчето. Пък и ще има лампов звук, не като този Marshall.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих взел това, като може вместо Маршала да е някой Лайн 6 или Пийви 15-ватов. Но определено бих предпочел Епи-телефона.

Става дума за Gothic Studio, мислех, че и линка се променя, ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.