Jump to content
Българският форум за музиканти

Процесори с възможност за външен ефект


aitapeapea

Recommended Posts

Споделете ако се сещате за модели , които предлагат въпросната опция.

 

Аз се сетих за :

 

Zoom gfx 8

Zoom g9.2utt

Boss gt8

Line 6 x3 live

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! горе долу :girl_witch: но все пак да попитам защо търсиш такава опция в процесор? Специално босовските процесори имат доста доста ефекти в тях *COSM серията* и ми се виждат достатъчни. Ако можеш хвърли светлинакс по въпроса, мисля, че колегите ще улесниш колегите, за да могат да ти помогнат най-добре.

По-здрави и успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

за какво става въпрос, ? в процесора да си ръгнеш ефект ли... смисал камионче ли какво...

не мисля че който и процесор да е има проблеми да си праснеш след или преди него камионче и звука е различен спрямо отпред или отзад :godbless:

 

има нещо гадно наистина аз имам процесор gnx1-digitech и имам камионче метъл зона на бос... та ако вържа камиончето преди процесора ми се променя и звука на самото камионче драива му... ако е след процесора... не се променя драива на метъл зоната но при условия че от процесора не използвам някакъв драйв допълнително и не слагам уауа педала... иначе се ебава звука с метъл зоната...

и мисълта ми е как може да се направи така че да използвам звука от уауа педала на процесора и драива от камиончето без като уа педала е в изходна позиция да не ми преебва звука на зоната :)

и какви са тези процесори които обсъждате и стават за вуншни ефекти... това лис е има в предвид да се върже камионче примерно към тях ?? :)

Редактирано от KILL_EM_ALL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:greenball:

 

Когато първообраз се унифицира със симулация се получават комични резултати: :thumbs_up:

 

moose-humping-a-statue.jpg

 

То е ясно че не съм съвсем оффтопик, ама освен това много ме изкефи тая снимка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.