Jump to content
Българският форум за музиканти

Добри ли са китарите на Hamer ?


stivvv

Recommended Posts

Мисля скоро да си купя китара Hamer Vector . Но се чудя дали си заслужава 700 лева.Китарата е много яка на външен вид(копие на Gibson Flying V), но не знам дали си заслужава парите !!!И също какви китари може да ми препоръчате(от 500-800 лева) ,които изкарват добър звук и са на преимлива цена, че много се чудя.

Мерси предваритело !

:):metalist:

:metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Има тема за тия китари,а също имаш уши - отиваш и пробваш какво ще ти хареса на Теб като звук и комфорт на пипане,тук всеки си хвали неговото.

А моето мнение - не са лоши,но пак трябва да си избереш.

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Има тема за тия китари,а също имаш уши - отиваш и пробваш какво ще ти хареса на Теб като звук и комфорт на пипане,тук всеки си хвали неговото.

А моето мнение - не са лоши,но пак трябва да си избереш.

А

АААА не мислиш ли ,че вече видях тази тема , питам за Hamer Vector бе !!!И да, имам уши, но за тва искам мнение,щото не мога да реша.

:thumbs_up:

Редактирано от stivvv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай сега аз какво правя :

-Вадя списък от китари.

-Гледам спецификации.

-Решавам все пак, ако има нещо, което не ми трябва (примерно ако не искам Флойд), да премахна някоя китара.

-Отивам и пробвам.

 

ХилБили иска да ти каже, че всеки е с различно мнение - СВОЕ мнение, най-добре е и ти да имаш такова - единственото, което ще получиш от тази тема е пълна обърквация - за това става, за това не става, това му е както трябва, това не му е както трябва.

Направи си списък с китари, ако искаш прави по моя начин, ако искаш направо тръгвай към магазина, пробваш ги и търсиш каквито и да е разлики, тогава решаваш коя е за теб и коя не.

 

Да не говорим, че дори не си споменал какво ще свириш - ясно е, че ще е поне рок, но пък примерно има огромна разлика от звук за рок, звук за хеви метъл и звук за дет метъл. За това - в единия случай питаш, и както ти казвам - се объркваш, в другия случай - отиваш и пробваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сърдит младеж - имаме основа за рок-звезда!

Ако те кефи китарата - купуваш. Ако се колебаеш - оглеждаш други. Ако не те кефи - отминаваш я.

 

Същото е като при жените.

 

Има тема за тия китари,а също имаш уши - отиваш и пробваш какво ще ти хареса на Теб като звук и комфорт на пипане,тук всеки си хвали неговото.

А моето мнение - не са лоши,но пак трябва да си избереш.

А

АААА не мислиш ли ,че вече видях тази тема , питам за Hamer Vector бе !!!И да, имам уши, но за тва искам мнение,щото не мога да реша.

:whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Гледай сега аз какво правя :

-Вадя списък от китари.

-Гледам спецификации.

-Решавам все пак, ако има нещо, което не ми трябва (примерно ако не искам Флойд), да премахна някоя китара.

-Отивам и пробвам.

 

ХилБили иска да ти каже, че всеки е с различно мнение - СВОЕ мнение, най-добре е и ти да имаш такова - единственото, което ще получиш от тази тема е пълна обърквация - за това става, за това не става, това му е както трябва, това не му е както трябва.

Направи си списък с китари, ако искаш прави по моя начин, ако искаш направо тръгвай към магазина, пробваш ги и търсиш каквито и да е разлики, тогава решаваш коя е за теб и коя не.

 

Да не говорим, че дори не си споменал какво ще свириш - ясно е, че ще е поне рок, но пък примерно има огромна разлика от звук за рок, звук за хеви метъл и звук за дет метъл. За това - в единия случай питаш, и както ти казвам - се объркваш, в другия случай - отиваш и пробваш.

 

Мерси за съвта! :thumbdown: И свиря в група- свирим главно хард рок(AC/DC) и Metallica по малко, също Black Sabbath. :):rockon:

Редактирано от stivvv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
^

И в крайна сметка ще му предложат да събере някой лев още и да си вземе Gibson Flying V. :rockon:

А дано де!И аз тва искам !!! Як съвет :D:):thumbdown:

Редактирано от stivvv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш, гледаш, избираш, пробваш:

а)купуваш

б)не купуваш. :)

 

Тая работа с темите "Дайте мнение за модел" ; "Коя китара да си купя" ... нещо ми звучат като "търся мацка за град Варна*примерно, кво бихте ми препоръчали?" wtf... И ако някой пита, да избора на китара е що годе като избора на жена, да не се разстройва, да не ни излага пред приятели. Дори когато избираме евтина бройка, си я избираме сами все пак по това как я усещаме.

Дето вика колегата, всеки ще ти каже - мойто е най-доброто, купувай :D

 

ПП Аз имам най-якия хардуер във форума. ду хаст :girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за съвта! :girl_cray2: И свиря в група- свирим главно хард рок(AC/DC) и Metallica по малко, също Black Sabbath. :):D

А можеби повеќе би ти одговарала некоја гитара од типот на SG

 

Tony-Iommi_3.jpg

 

1245005930072_f.jpg

 

Но во принцип секоја гитара со хамбакери би ти вршела работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.