Jump to content
Българският форум за музиканти

Руски китаристи


PlamenM

Recommended Posts

Джентс, ето ви един линкс малко союзная музика...

СССР китаристи B)..тука има страхотни неща, свалям , слушам и направо всяко нещо ме кефи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна забаваB)

 

Особено тази детска песен позната като "Зеления папагал" (АКА "Зеленъй папугай") в рок аранжимент ме разби...веднага я свалям за малкия.

 

http://www.guitars.ru/04/p/Pushnoy-ru_A-AVafrike-FULL.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тая насока, може ли да ми кажете коя беше руската група дето подгряваха на Пърпъл миналото лято? Меко казано пратиха БТР в храстите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aаа супер!! на тоо пич Виктор Зинчук се отрепах да намеря нещо друго освен каприс 24. мерси много :):P

На Зинчук имам някъде цял диск на АудиоСД. Може би албум цял. Инак на харда само 7 МР3-ки. Все култови класики с яка жица! КЪРТИ! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aаа супер!! на тоо пич Виктор Зинчук се отрепах да намеря нещо друго освен каприс 24. мерси много :)  :P

На Зинчук имам някъде цял диск на АудиоСД. Може би албум цял. Инак на харда само 7 МР3-ки. Все култови класики с яка жица! КЪРТИ! :D

и аз си спомням че яко свирише още по време на перестройката

но не се сещам от коя банда беше

- Ария ли - що ли

на Круиз китариста беше Гаина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Круиз китариста е Валерий Гаина (те май идваха у нас по времето на Перестройката), който сега живее и работи в Щатите и рекламира китарите ESP.

 

 

Също добър и уважаван китарист в Русия е Мей Лиан. Той свири в трибюта на Джейсън Бекер парчето "It's Showtime".

Ето неговия САЙТ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RAGE германската банда е с руснак - май беше Андрей Смолников-69 набор

с баща утвърден руски симфоничен музикант

чувствата са ми противоречиви - хем свири добре - хем руското избива

в лошия смисъл

те и Рейдж никога не са били водещи

на всичкото отгоре албума е концептуален - за някакви вещици и гоненията им - супер аутдейтид

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.