Jump to content
Българският форум за музиканти

Кен ли! Чуй те ме и си кажете мнението!


Tozi

Recommended Posts

:) Тайванчани вече над 25 години доказват, че перфектно могат да копират всичко! От ел. технологии, а вече и до вокали! :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...накрая на изпълнението пишеше "Dolly Parton"...

 

Музиката и текстът са на Доли Партън,а Уитни Хюстън закупува за саундтрак към филма версията на Линда Ронщад.

Както и да е,тая песен е доволно дразнеща.Иначе момчето е много надарено,но от грешната страна на тялото.Поне по моите разбирания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко си му на мястото на младежа, в един друг клип пее Аmazing grace и ясно се чува, че speaking voice-а му е плътен и момчешки :thumbs_up:

А в един друг клип пък страшно много ми заприлича на Джордж Майкъл в началото на соло кариерата му-като тембър и фразиране.

Браво на момчето, дано не еднодневно чудо .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешка грешка,обърках клипа.Признавам си,другите не съм ги гледал,реагирах първосигнално-шат!Има си топки човекът,а зад тях-моделиращ амп.Иначе как ще си прави гласа такъв?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...накрая на изпълнението пишеше "Dolly Parton"...

 

Музиката и текстът са на Доли Партън,а Уитни Хюстън закупува за саундтрак към филма версията на Линда Ронщад.

Както и да е,тая песен е доволно дразнеща.Иначе момчето е много надарено,но от грешната страна на тялото.Поне по моите разбирания.

 

Е, мерси. Научих нещо ново! Не съм много на "ти" с американските кънтри прими :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там, в жълтите държави караокето е много модерно и това явно дава резултати. Детето има данни, въпроса е да се доразвие и да не остане с копирането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой как изглежда не е въпрос на избор и едва ли е нещо с което да се подиграваме :coolp: . Но пък човекът поне пее много добре, а за теб не може да се каже същото, да не говорим, че парчетата на групата ви (чух само едно, меко казано тъпо, във вашия Спейс) са просто покъртително зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ ...а такааа?! :)

Да види сега хубаво ли е! :coolp:

 

Там, в жълтите държави караокето е много модерно и това явно дава резултати.

Не само - азиатците имат много добра класическа школа. Видях ги в Корея, в YouTube, та чак и в Ню Йорк! :)

 

Тая песен е доволно дразнеща.

И на мен ми е писнала! :);)

 

-------------

 

По темата - (освен фразата) кефи ме презънса на микрофона! :)

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това момче (Лин Ю Чун) пише,че като по-малък е отнасял много гаври и подигравки задето е дебел.Намирал утеха като пеел затворен в стаята си.Въпреки липсата на самоувереност,той се явил на конкурса,дал най-доброто,на което е способен и....го спечелил.Сега е богат,с по-високо самочувствие и вярва,че не е нужно да си красив,за да постигнеш нещо в живота.Ей такива работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самоук ли, е? :) Значи излиза, че не винаги е нужно да се взимат уроци по пеене(и не само) за да се пее красиво. Мотивацията да избиеш комплекси е страхотна сила понякога. :coolp:

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лими,не можах да прочета дали момчето е ходило на уроци,или е работило само върху пеенето си.Гледах и интервю с него,но езикът му нещо не ми е познат....

Редактирано от arebegai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.