Jump to content
Българският форум за музиканти

Yngwie Malmsteen - Trilogy Suite Op. 5


След колко време според вас ще свиря това парче?  

78 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

E?Започна ли да учиш,че след тези всички досегашни окуражителни отговори на твоята анкета,реших и аз да си "троша" пръстите.

 

Летс гоу :rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това много хора вече са го свирили. Имам предвид тоновете в съответното темпо (оригинала е доста по-бавен в сравнение концертните изпълнения на Ингви). Чак за 1:1, съм съгласен с мнението на КольоК. Трабва си съответната китара, апаратура, пикинг, който в никакъв случай не е базов а е доста специфичен и... Ингви Малмстийн.

Далеч няма да те научи на всичко за свиренето, но не лошо да се опиташ да го изсвириш. Ако не ти писне в един момент и си упорит, ще стане. Не мога да ти кажа за колко време но ще стане. Аз го копах някъде около 89-90 година. Свирихме го няколко пъти и тва е... Не станах по-добър музикант. Просто свирих нещо наизуст като стихотворение... Тогава един от въпросите към всеки дръкащ на китара беше: "Можеш ли да свириш "Трилогията"? Такова беше положението около мен и нямах избор. Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.