Jump to content
Българският форум за музиканти

Free софтуерът, който върши работа


bobalan

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

@abstract_iv: Не е нужно да осведомяваш потребителите с офтопик пост, че темата е за free software - има го в заглавието! Постът ти обаче доказва, че не си си направил труда да провериш по-обстойно не случайно предложените от мен линкове и да установиш доколко функционални са "демо" версиите в сайта. :)

 

What's the difference between the demo and licensed versions

 

1) Eliminates the 10-second nag screen and replaces it with a short thank you message displaying the registered name.

 

2) A better nights' sleep, knowing you've done the right thing.

 

That's it. There is NO difference in audio processing or performance...the demo version is the same quality as the licensed version. We leave it up to you to purchase a license or remove the software after the evaluation period is over.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Не знам дали тези са поствани вече тука някъде и доколко им е популярността, така и не успях да преровя всички линкове в тази тема с всичко в тях, но все пак за тези които не са запознати горещо препоръчвам тези синтезатори, страхотни са и напълно безплатни :)!!!

 

SuperWave P8

SuperWaveP8.jpg

 

линк

 

 

BuzzRoom Lallapallooza Lite

BuzzRoomLallapalloozaLite.jpg

 

линк

 

Enjoy :)!!!!!!!

Редактирано от abstract iv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

незнам само на моя телевизор ли е така ама 90% от тези линкове неструват.В смисъл като сваля зип фаила и като го разархивирам ми изкарва точно 2 фаила дето 1ния е за четене,а другия нензам как се казва ама не е за инстал.Свалях и някакви инстал фаилове и пак нищо нетръгва. :help:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм...предполагам, че говориш за .dll файлове.Те не се инсталират.Само се копират във VST директорията ти...т.е. ако си с cubase тя би трябвало да се намира на C:\Program Files\Steinberg\Vst Plugins.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам само на моя телевизор ли е така ама 90% от тези линкове неструват.В смисъл като сваля зип фаила и като го разархивирам ми изкарва точно 2 фаила дето 1ния е за четене,а другия нензам как се казва ама не е за инстал.Свалях и някакви инстал фаилове и пак нищо нетръгва. :thumbs_up:

 

А (случайно) да си пробвал да ЧЕТЕШ тия файлове, дето са за четене? Щото там всичко си е обяснено...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми да обаче като ги отвара ми пише нещо от сорта --> ф1д85ф4д78478сед14ф87ф14с78еф4с8бфд5бфд4ф5дб4ф56бф456

 

Пробвай ги чети с това

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте!

Препоръчайте ми една програма за запис за слаб компютър.

Компа е с Intel Pentium III 650MHz,256 RAM и 12гб хард.

 

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Здравейте!

Препоръчайте ми една програма за запис за слаб компютър.

Компа е с Intel Pentium III 650MHz,256 RAM и 12гб хард.

 

Благодаря!

 

Използвам поста ти, за да публикувам линк към един малък безплатен портабъл wave editor:

http://www.wavosaur.com/

 

Дано съм помогнал поне с малко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

http://leftoverlasagne.googlepages.com/

 

Тука има една заигравка , която може да се ползва като ВСТ и отделно като плъгин за УинАмп . Общо взето честотна корекция и при слушане на слушалки ясно изпъкват разликити при различните настройки . До колкото може да се ползва за по-финни настройки незнам , но е интересно да повърти човек копчетата :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.