Jump to content
Българският форум за музиканти

Предложете ми добра електрическа китара ?


funshits

Recommended Posts

Здравейте на всички решил съм да си взимам някаква електрическа китара на разумна цена примерно около 1000 лв толкова вървят май може и по-малко :( та коя е най-добрата електрическа китара между ценовия диапазон от 500 до 1000 ? благодаря на всички

 

 

Спрял съм се на този модел :headbang:

502807b2.jpg

502807b.jpg

 

    CORT

    X - series

 

    X-6

 

Basswoodkorpus, матов лак. Шийка от явор - на винт. Гриф от палисандър. 24 позиции. MIGHTY MITE адаптор. 2 Super Distortion Humbucker, 1 Single-Coil, 5-канален прекъсвач, Master-Volume и Master-Ton. FLOYD ROSE 3 Vibrato. Маслено капсулирана механика, черен хардуер.

 

Кат. номер:

g 502 807 - черна - 652.00 лв

g 502 808 - т. синя - 672.00 лв

 

Китарата на външен вид изглежда жестока с тия цветове но важното е какъв звук вади

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

абе ора --а тая марка-samick--ква е бе--яки ли са тия китари

щото видех че върват и евтини китари от тая марка

евтините - не са яки

скъпите - да

 

наскоро някакъв пич продаваше един самик - беше китара гуру, поне доколкото видях от снимките

колегата нинки от форума има самик и доколкото знам от него е хубава дрънкалка

 

а тези КОРТ - добри са. хващал съм преди време една такава - ама беше евтин модел - за 500 лв някъде. и беше с класи над евтините джаксони и други такива :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

и беше с класи над евтините джаксони и други такива :P

Публична тайна е , че по неизвестните марки предлагат по-висококачествени продукти на по-изгодна цена в сравнение с "гигантите".

По този начин си пробиват път и подбиват "имената".

Остава въпроса дали искаш да платиш за име или за качество... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

и беше с класи над евтините джаксони и други такива :P

Публична тайна е , че по неизвестните марки предлагат по-висококачествени продукти на по-изгодна цена в сравнение с "гигантите".

По този начин си пробиват път и подбиват "имената".

Остава въпроса дали искаш да платиш за име или за качество... :)

еми--тогава хора--ако нямте над илядо лева зимаите скуаери и самик--

межудругото брат прав си донекъде--ма се си мисля че евтините ибанец и джаксън ше държат повече--па звука в тоя диапазон не е с кой знае ква разлика..

 

 

 

оф--пих си виното дет ми е останало от рд-то хахах и маи говорим само простотии--ма нищо=----еи пичовееее----танк=ю за сичко--смисал за форома--мноо е як--аз предлагам да се съберем и да напием админите--тия дет са го напраили--за наша сметка хахахах

арее

 

beer sex and rock'n'roll

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, какво значи ше държат. Аз имам Пълдин и кремона на над 20 години, пък нищо им няма. Аз мога да ти препоръчам китара Slammer, Един приятел си взе такава, ако искаш мога да те свържа направо с търговеца на едро, а мога да ти уредя и да я пробваш преди това. Около 500 лева ще ти излезе. Много е гот китарката, единствения кусур и е , че флойда не е от особено твърда сплав, което не е проблем, ако не прекаляваш с него. А ако имаш кинти най - добре да си поръчай китара ръчна изработка като на Burton. Убийствена е. Питай го (Burton от форума) за координати на майстора.Такава китара не вярвам че ще си намериш и за 2000 лева в магазините. Разгледай темата за "кой на каква китара свири". Там има снимки на въпросната китара.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, какво значи ше държат. Аз имам Пълдин и кремона на над 20 години, пък нищо им няма. Аз мога да ти препоръчам китара Slammer, Един приятел си взе такава, ако искаш мога да те свържа направо с търговеца на едро, а мога да ти уредя и да я пробваш преди това. Около 500 лева ще ти излезе. Много е гот китарката, единствения кусур и е , че флойда не е от особено твърда сплав, което не е проблем, ако не прекаляваш с него. А ако имаш кинти най - добре да си поръчай китара ръчна изработка като на Burton. Убийствена е. Питай го (Burton от форума) за координати на майстора.Такава китара не вярвам че ще си намериш и за 2000 лева в магазините. Разгледай темата за "кой на каква китара свири". Там има снимки на въпросната китара.

ми ето тва е препоръка както към мен така и към човека пуиснал темата---

 

са щи пиша на лично да се разбереме--ама--ако искаш сега е времето да кажеш съотъветно цените-и вида китара--...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво стаа бе ахах:)

--кажи нещо за тия китари--смисал интересувам се--sса скоро предстои да си зема некваи съм не на кръстопът не на петте кюшета ами нйа седемте чудеса на света -hahah---кажи нещо коет си заслужава--кви са тия китари дет говориш

сории--ако е нещо неразбрано ма съм лекo пиян hahah:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

     CORT

    X - series

 

    X-6

 

Basswoodkorpus, матов лак. Шийка от явор - на винт. Гриф от палисандър. 24 позиции. MIGHTY MITE адаптор. 2 Super Distortion Humbucker, 1 Single-Coil, 5-канален прекъсвач, Master-Volume и Master-Ton. FLOYD ROSE 3 Vibrato. Маслено капсулирана механика, черен хардуер.

 

Кат. номер:

g 502 807 - черна - 652.00 лв

g 502 808 - т. синя - 672.00 лв

 

Китарата на външен вид изглежда жестока с тия цветове но важното е какъв звук вади

 

на снимката хардуерът е цвят ХРОМ

за тази цена аз бих с спрял на Peavey Generation ЕXP

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами честно казано на мен това тяло от липа не ми се вижда много надеждно с тоя флойд.

Закопа половината производство на Ibanez и още 10-ина други компании с това изявление...

 

@funshits - Еми като те кефи - хвани пробвай и ако ти хареса и как звучи - бегай :)

 

Не са лоши Корт-овете имат и добри попадения. Последно миналата седмица дрънках на некъв в един магазин in Prague ма беше 1200 ойро (т.е. къде 8-900 струва нормално вероятно, че там са големи главорези) и определено звучеше доста добре

 

Аз бих се огледал и за някой Ibanez S (въпреки, че не съм кой знае какъв фен на марката - ама лгедам че се кефиш на такъв тип китари ;) ) и бих обърнал и внимание и на Washburn (@Factor магазина ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в никакьв случай Сламер бай Хамер

-Аз сьс сигурност се оглеждам за някой як Хамьр - защото сьм вьрл фен на VErnon Reed - Living color - и веднага бих клюпнал такьв - но те са много скьпи - и под 1000 няма да намериш

Сламер серията е китайски ефтинджос - дето не си заслужава парите - 500 кинта на вятьра

за тия пари ще си купи Career илиi OLP - китара - която ше звучи много по вярно и ще е по удобна за свирене

ако си метьл - и искаш да похарчиш кьм 1000 лева - избора трябва да се прави между

IBANEZ - JACKSON

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.