Jump to content
Българският форум за музиканти

Конкурс за мелодия на Night Life!


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

ОФИЦИАЛНА ПОЗИЦИЯ НА Night Life Ltd. ОТНОСНО КОНКУРСА ЗА МЕЛОДИЯ

 

 

Ние от компания Night Life сме щастливи от факта, че за пореден път успяхме да стимулираме творческата енергия на хората, които се занимават с музика на тези географски ширини - с конкурса за nightlife мелодия. За общо съжаление представените музикални продукти на състезанието не бяха на нивото на досегашните успехи на компанията Night Life, творческата й концепция и амбицията й за бъдещо развитие. Night Life е организация управлявана от музиканти и структурирана върху идеята за сътрудничество с музиканти, и подпомагане на музиканти. Лоялна към този свой принцип на работа, както и към всички свои съмишленици – Night Life нарушава общоприетите норми за не обявяване на критериите за избор на победител и обосновка на конкурсни резултати. Журито на конкурса взе решение да не присъди първа награда и да не използва предоставените записи, защото те не отговарят на замисъла за развитие на Night Life Ltd., занимаваща се с продуцирането на изпълнители, организирането на различни партита, поддържането на сайт, ръководенето на фото-отбор и реализацията на списание. Авторското право за предоставените материали остава притежание на създателите им. Всички участници в конкурса са уведомени за неговия резултат.

 

Всички предоставени материали за участие в конкурса за мелодия на Night Life могат да бъдат получени обратно в офиса на компанията на бул. Христо Ботев № 86 в работно време.

 

Благодарим сърдечно за проявения интерес към конкурса. Пожелаваме успех на всички участници в него и бихме желали да си сътрудничим с тях и занапред. Надяваме се това да стане още на re-изданието на конкурса за мелодия на Night Life.

 

 

Бъдещите събития, които Night Life организира:

 

- Промотиране на NIGHT LIFE BAND

- Провеждане на конкурс за BOOZE BROTHERS BAND

- Организиране на постоянната инициатива „Музикален уикенд”

 

По всякакви допълнително възникнали въпроси можете да се свържете с Night Life Ltd. на адрес info@nightlife.bg или

Офис София:

1303 Възраждане

бул. Христо Ботев

 

Тел.: (+395) 2 931 73 60

Факс: (+359) 2 931 73 50

Редактирано от nightlife
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 97
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Пожелаваме успех на всички участници в него и бихме желали да си сътрудничим с тях и занапред.

като си взимат материалите поне им раздайте по една студена вода, в пластмасова чашка от чешмата. Сигурно ще искате да си сътрудничите, ама за тая работа требват двама :greenball::greenball: мотивирате и после размазвате хората като хлебарки :greenball: Ще се развивате, не , ми се излагате като кифладжии

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. "... успяхме да стимулираме творческата ..." - по-скоро успяхте да я угасите ...

 

2. "не бяха на нивото на досегашните успехи на компанията Night Life" - смях в залата до умиране :greenball: Живо се интересувам от досега6ните ви успехи, сигурен съм 4е и съфорумците се интересуват!

 

3. "Авторското право за предоставените материали остава притежание на създателите им" - You bet! 4е остава ...

 

4. "Надяваме се това да стане още на re-изданието на конкурса за мелодия на Night Life" - надеждата крепи 4овека, но кой ли 6те ви се върже втория път ...

 

5. "Всички участници в конкурса са уведомени за неговия резултат" - ей това пък е най-голямата лъжа ...

 

6. "Благодарим сърдечно за проявения интерес към конкурса" - ... и за подарените идеи. 6те ги 4уете в някое на6а бъде6та продукция ... :greenball:

 

 

Бай дъ уей - @ecmjazz, пар4ето ви е много сладуранско!! Току 6то го 4ух. Жалко, 4е не покрива естети4еските норми на гореспоменатите тарикати.

Ето и два откъса от не6тата които аз им пратих за радиомелодия, ин не им харесаха съ6то, понеже не покриват досега6ното им ниво :):):D:greenball:

 

http://www.visiondann.com/MP3s/Pipes_part.mp3

 

http://www.visiondann.com/MP3s/Ballad%20Soft%20Part.mp3

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4. "Надяваме се това да стане още на re-изданието на конкурса за мелодия на Night Life" - надеждата крепи 4овека, но кой ли 6те ви се върже втория път ...

 

 

Бай дъ уей - @ecmjazz, пар4ето ви е много сладуранско!!

В името на точността - кой ли ще се върже ТРЕТИЯ път защото този кОнкурс имаше две издания досега - и двете приключили все по тоя начин...

 

За овациите - благодаря! А още повече съм учуден, че не са харесали пък твоите парчета - първото е страхотно а второто има такъв звук, какъвто те биха си мечтали само да имат тук в бг. Фретлеса и китарите са направо убийствено добри.. Поклон! :greenball::greenball::greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаа, понеже явно някои хора много се засягат, ще повторя това, което вече по-нагоре написах: извинявам се на мениджъра на въпросната компания за това, че говорих само на базата на догадки и наистина не мога да потвърдя с факти, че някой ще продаде конкурса на някой друг. Съжалявам ако това не е истина и съм оронил престижа на някого. Съжалявам, ако някой тук наистина е имал добри намерения, както се твърди. Обаче стоя зад всичките си останали думи и зад това, че отношението към музикантите в тоя конкурс беше просто нелепо. Стоя и зад думите си, че явно има много качествени парчета участвали в конкурса и удовлетворили изискванията и е необяснимо за мен това, че нито едно не беше одобрено. Стоя зад това, че се почувствах употребен и захвърлен. Нека всеки си направи извода сам..

Редактирано от ecmjazz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе това минава границите на нормалното. Наистина това просто е било излишно да правят такъв конкурс. Явно целта е само да може да плагиятстват нещо. Обаче аз ако си чуя парчето на конкцерт с вход 3-4 лева и не съм взел нищо, ще осъдя тези които ги изпълняват. (без да съм знаел аз за това). Пък надали сме единствените, които сме го патентовали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми... айде и ние.. (от група liquid) Първо ми беше много тъпо, когато разбрах че нито едно парче от 26-те не е достатъчно добро за ГОЛЯМАТА НАГРАДА :bravo: ,и даже си казах..

'явно не сме си свършили добре работата.. другия път трябва да се постараем повечко...' но сега, когато чух и другите парчета на колегите, разбрах че повредата

не е в нашия усилвател:bravo:.. Песните са много добри (поздрави на всички!!) и определено при по-добро желание можеше да се даде не само една награда..(или поне някаква, на някой,просто от уважение..)Но както става в повечето случай тук,

ни остава само да размишляваме върху сентенцията " което не те убива те прави по-силен...."

Все пак , трябва да признаем ,че агенцията не е накарала никой на сила да си губи

времето и те за себе си са си прави..

Мога да си направя само един извод, и той е че този конкурс ако не се беше състоял, светът щеше да е малко по-добър.. да не говорим за БГ музикантите.

Ето го и нашeто утроче, което е създадено с друга цел, но съдбата му е да се подвизава в катакомбите на постове с несериозна цел...

Victim of The Night Life.mp3

http://www.cmusicforum.com/thelab/liquid/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОФИЦИАЛНА ПОЗИЦИЯ НА Night Life Ltd. ОТНОСНО КОНКУРСА ЗА МЕЛОДИЯ

 

 

Ние от компания Night Life сме щастливи от факта, че за пореден път успяхме да стимулираме творческата енергия на хората, които се занимават с музика на тези географски ширини - с конкурса за nightlife мелодия. За общо съжаление представените музикални продукти на състезанието не бяха на нивото на досегашните успехи на компанията Night Life, творческата й концепция и амбицията й за бъдещо развитие. Night Life е организация управлявана от музиканти и структурирана върху идеята за сътрудничество с музиканти, и подпомагане на музиканти. Лоялна към този свой принцип на работа, както и към всички свои съмишленици – Night Life нарушава общоприетите норми за не обявяване на критериите за избор на победител и обосновка на конкурсни резултати. Журито на конкурса взе решение да не присъди първа награда и да не използва предоставените записи, защото те не отговарят на замисъла за развитие на Night Life Ltd., занимаваща се с продуцирането на изпълнители, организирането на различни партита, поддържането на сайт, ръководенето на фото-отбор и реализацията на списание. Авторското право за предоставените материали остава притежание на създателите им. Всички участници в конкурса са уведомени за неговия резултат.

 

Всички предоставени материали за участие в конкурса за мелодия на Night Life могат да бъдат получени обратно в офиса на компанията на бул. Христо Ботев № 86 в работно време.

 

Благодарим сърдечно за проявения интерес към конкурса. Пожелаваме успех на всички участници в него и бихме желали да си сътрудничим с тях и занапред. Надяваме се това да стане още на re-изданието на конкурса за мелодия на Night Life.

 

 

Бъдещите събития, които Night Life организира:

 

- Промотиране на NIGHT LIFE BAND

- Провеждане на конкурс за BOOZE BROTHERS BAND

- Организиране на постоянната инициатива „Музикален уикенд”

 

По всякакви допълнително възникнали въпроси можете да се свържете с Night Life Ltd. на адрес info@nightlife.bg или

Офис София:

1303 Възраждане

бул. Христо Ботев

 

Тел.: (+395) 2 931 73 60

Факс: (+359) 2 931 73 50

@nightlife "LTD" , пи4ове, не се обиждайте , но сте абсолютни аматьори!

аз не го казвам от завист или от яд 4е не съм спе4елил ни6то и тнтнт. а го казвам просто защото вие буквално се покрихте и айде с идейките...яд ме е 4е има доста стойностни пар4ета които заявиха у4астие, а бяха тотално пренебрегнати... и понеже вси4ко е ИНТЕРНЕТ, ай да ходи някой да доказва 4е не е така...

 

до вси4ки, останали:

искам ли4но да поздравя вси4ки които взеха участие в "конкурса" и не показаха БайГаньовщина. Браво на у4астниците !

 

ето с какво се впуснахме в "ПРИКЛЮЧЕНИЕ" с dj coco beat.

 

http://bg-sonic.com/player.php?pl=playlist...er=171&work=653

 

 

@nightlife "LTD.": на кой му дреме дали сте фото-крю или мото-крю, важното е 4е не се поинтересувахте от нито едно превю, а дано някой ден осъзнаете как се подиграхте, на толкова БГ таланти позорно се присмяхте.....айде нема нуууужда от пове4е постове...мир.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми... айде и ние.. (от група liquid) Първо ми беше много тъпо, когато разбрах че нито едно парче от 26-те не е достатъчно добро за ГОЛЯМАТА НАГРАДА :bravo: ,и даже си казах..

'явно не сме си свършили добре работата.. другия път трябва да се постараем повечко...' но сега, когато чух и другите парчета на колегите, разбрах че повредата

не е в нашия усилвател:bravo:.. Песните са много добри (поздрави на всички!!) и определено при по-добро желание можеше да се даде не само една награда..(или поне някаква, на някой,просто от уважение..)Но както става в повечето случай тук,

ни остава само да размишляваме върху сентенцията " което не те убива те прави по-силен...."

Все пак , трябва да признаем ,че агенцията не е накарала никой на сила да си губи

времето и те за себе си са си прави..

Мога да си направя само един извод, и той е че този конкурс ако не се беше състоял, светът щеше да е малко по-добър.. да не говорим за БГ музикантите.

Ето го и нашeто утроче, което е създадено с друга цел, но съдбата му е да се подвизава в катакомбите на постове с несериозна цел...

Victim of The Night Life.mp3

http://www.cmusicforum.com/thelab/liquid/

Яко парче,малко ми напомня Роб Томас в вокалите!Браво!Също браво и на ecmjazz,Авансадо и Данчо-все готини парчета! :D:happy:

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Liquid, парчето ви е страхотно. За пореден път съм силно впечатлен от това, което показвате, след втория конкурс на B.A.N.G. Много ми харесва синтитата и rhodes-а как се включват в иначе китарното парче. А между другото и текста и заглавието са много по темата:greenball:

Е накрая да благодаря на всички, които се отзоваха на тая инициатива с парчетата и да си пожелаем много успехи и по-малко такива кОнкурси за в бъдеще.. Лично аз смятам темата за приключена и няма да си губя времето повече с нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Liquid, парчето ви е страхотно. За пореден път съм силно впечатлен от това, което показвате, след втория конкурс на B.A.N.G. Много ми харесва синтитата и rhodes-а как се включват в иначе китарното парче. А между другото и текста и заглавието са много по темата:greenball:

Е накрая да благодаря на всички, които се отзоваха на тая инициатива с парчетата и да си пожелаем много успехи и по-малко такива кОнкурси за в бъдеще.. Лично аз смятам темата за приключена и няма да си губя времето повече с нея.

Аз пък се логвам да им се скарам на ликуидците, понеже имат много по яки неща и на репетиция дори звучат по добре от това дето Колето го е сложил...

 

... естествено Алан пее много добре, но с тая китарка ... мнеее ... единствено към края става интересно, но до там тая китара ми скъса нервите :greenball: сигурно си го мислил за сцена ама пак е слабо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят извод от стеклите се обстоятелства е, че комисията е имала някакви представи, които кандидатите е трябвало да облекат в звук. Това не се е случило, защото повечето участници са мислели като нас: "Давам ти основата, ти я развий спрямо собственото си усещане." Очевидно ние като автори на музика очакваме и другите да проявяват творчество и да интерпретират идеите в собствените си изпълнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си кажа и аз мнението,въпреки че едва ли някого го интересува ;) и естествено си е мое лично.

Според мен да направиш сигнал за радио е една от ной-трудните и отговорни задачи пред езин творец.Помислете си колко пъти слушателите трябва да слушат този сигнал.Сигналът трябва да е такъв,че и след "N"-тото слушане да не очръзва,а освен това да носи настроение,чуство и да привлича вниманието.

По тази причина смятам,че колегите от Night Life (по мое мнение) неправилно търсят реализатор на техен сигнал в този форум.Имайки пред вид кои музиканти досега са правили и правят подобни музикални анотиси(Нелко Коларов,К.Цеков и др.от тази величина) не смятам,че в този форум има музиканти от такава величина.Затова и не участвах.Както се казва в една нашумяла напоследък реклама "Всяка жаба....." ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.