Jump to content
Българският форум за музиканти

Синтезаторът,който бихте искали да имате


miro

Recommended Posts

Не съм го чел никъде- отворих си свирката и видях конверторите.За справка- http://apgrade.narod.ru/digital.html. Мисля че бяха PCM1716. За софт синт- както казах пробвал съм почти всичко. Кажи някой синт който те е впечатлил и ще го обсъдим. Пък може и да го чуем и двамата и тогава да си извадим заключения.

Редактирано от emubg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 165
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами примерно повечето неща на Native Instruments, но най-вече ABsynth и Reaktor. Може и Pro-53 и FM7..

А също така:

Cakewalk/RGCAudio z3ta+

Steinberg XPhrase

LinPlug Albino

 

Сигурен съм, че в списъка може да влязат поне още няколко софт синта с уникално як саунд, но ще спра до тук, щото с тия съм си имал повече вземане-даване..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Примерно : Тhe Grand2

?? Какво имаш пред вид с това? То иначе The Grand 2 не е баш синт, а е по-скоро ромплер, ама карай, иначе звука му е наистина убийствен и също ми е интересно сравнението между него и корга

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, навит съм за пробата с Гранд-а, за Абсинта също, и за ФМ7, ако греша сега е момента да ми го покажете. Нямам го гранд2, така че ще трябва да ми го донесете. Кажете кога ще е " състезанието". Предпочитам сутрин- когато не съм умрял от бачкане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип ми е интересно да го чуя на живо, но само ако не ми е много далече и ако е през уикенда. В коя част на София си?

 

ЕДИТ: аз мога да донеса и гранда и всички останали синтита, ако ги нямаш..

Редактирано от ecmjazz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми стана силно интересно :beer:

 

То най-готино би било ако може да се занесем с комп и Корг в някоя репетиционна примерно...така тъкмо всички дето имаме желание да чуем и видим, ще успеем :godbless:

Редактирано от Yiwigi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че може при мен- в МД Студио, но трябва да е когато няма работа и ми е спокойно- значи някоя вечер или по-рано сутрин. Дайте да определим дата и да се уговорим нещо. Ще ви помоля ако звъните в студиото да търсите мен- Емо. Нямам го гранда, абе носете всичко с което искате да го сравним:).Лека и умната:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че може при мен- в МД Студио, но трябва да е когато няма работа и ми е спокойно- значи някоя вечер или по-рано сутрин. Дайте да определим дата и да се уговорим нещо. Ще ви помоля ако звъните в студиото да търсите мен- Емо. Нямам го гранда, абе носете всичко с което искате да го сравним;).Лека и умната:)

Аааа. Наздраве! Честит рожден ден на Сашо от Декор. Да си ми жив, здрав и да твориш още повече. Тя този отговор не е за тук, ама вече съм пиян и не знам къде пиша. Аре, лека....:):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.