Jump to content
Българският форум за музиканти

Меле как ми се досвири, като го видях тоя как млати...


NessoR

Recommended Posts

MESHUGGAH ги слушах, в зората на демокрацията преди двайсетина години сам се сещаш, че вече пишката не ми става от тях :cheers2: сега ако идеята е да пуснеме линкове с трактористи и машинисти и други изроди може само да се плашиме от резултата. Иначе пича е далеч от някакви технични постижения, но се кефи или поне аз отстанах с такова впечатление и като го гледах ми се досвири(млати) яко, не съм се качвал на барабани вече ще станат 2г Иначе имаше един клип с един индиец, дето слага в малкия джоб всички скандинавски метъли и негри - ама не помня името му.

 

Истината пичове за мен е в студиото кой какъв барабанист е. Там си личи още на 4-тия такт, ако е много техничен но не изкарва звук да ходи в цирка. Да са минали около 30-на барабаниста през студиото дето бачках едно време само 2-3ма от тях вадиха звук айде да не им казвам имената, че единия пише тука ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Иначе пича е далеч от някакви технични постижения, но се кефи или поне аз отстанах с такова впечатление и като го гледах ми се досвири(млати) яко, не съм се качвал на барабани вече ще станат 2г ....

Извинявай, но да свириш толкова грууви при това засилвайки палките от рамо си е супер техника. Ствам му фен на тоя пич - яко маа....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да Травис мачка здраво без прошка това е ясно , доста време показваше в Blink 182 за какво иде реч.Лично на мене той ми е бил един от пътевидителите :))) Як е много ;):greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.