Jump to content
Българският форум за музиканти

Toontrack's Superior/EZdrummer


karapetkov

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Инсталирах Изи-то, сложило си е dll-то в D:\Program Files\Cakewalk\Vstplugins който път е добавен към директориите за сканиране на VST плъгини на Сонара.

Само че шибания плъгин не се показва никъде! Пробвах хиляди глупости, но не би.

 

Някой има ли смислени идеи, че ми изтекоха очите вече ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах Изи-то, сложило си е dll-то в D:\Program Files\Cakewalk\Vstplugins който път е добавен към директориите за сканиране на VST плъгини на Сонара.

Само че шибания плъгин не се показва никъде! Пробвах хиляди глупости, но не би.

 

Някой има ли смислени идеи, че ми изтекоха очите вече ;)

 

 

 

Отвори си сонараи на софт синти ще видиш EZдръмъра отвори го о готово

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви колеги и прятели,ако някой знае от къде мога да намеря тази програма ще му бъда много благодарен!!В момента ми се налага да запиша една песен но ми трябва спешно тази програма!!!Моля ви...........ПОМАГАЙТЕ!!!!!

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbs_up: Никой няма да ти каже но потърси из торент сайтовете :hysterical:

защо никой няма да ми каже?из кои торенти да потърся?незнам къде,посъветвай ме!моля!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото правилата на форума не са в полза на разпространението на пиратски копия на софтуер или други продукти ....

Щом можеш да боравиш с компютър, знаеш как се ползва интернет , би трябвало да се справиш с намирането на това което търсиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравей те !!!

Някой били ми помогнал да инсталирам Ez Drumer ???

Много архиви има и се видях в чудо.

Благодаря предварително

Скайп:marin_d76.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Значи правя си аз барабани в Cubase SX с EzDrummer и много ме кефят как обаждат след това записвам китари и тн... всичко звучи чудесно правя Еxport -> Audio Mixdown и барабаните стават страшна мазня ама наистина много размазано се чуват а китарите да речем които съм ги записал на живо си звучът по същия начин ще ми кажете ли на какво се дължи това защото вече ми иде да почна да си блъскам главата в монитора какво ли не пробвах :D

само да вметна че изцяло любитеслки се занимавам и съм още зелен :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има туториали в ютуба,бая хора оттам са се учили

Абе и аз така си мислех но не можах да намеря нищо полезно сега пак ще се разровя но ако някои има желание да помогне нека пише :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ми се вярва да звучи чудесно и само от самия експорт да се сговни саунда... :)

Ами и за мен е странно но започва да звучи по размазано от MIDI-то с две думи разлика в звука има (към по лошо :girl_cray2: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.