Jump to content
Българският форум за музиканти

Vst Instruments


fiorelli

Recommended Posts

Здравеите! Аз работя основно с този VST Instrument,но никак не ми харесва та бих попитал има ли по-добър General Midi VST Instrument ,които да мога да ползвам в Cubase.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се 4е не съм споменал! Едирол е моят хубавец но ме ме кефи! Едирол Хипер Канвас!

Аз го ползвам като модул и си свиркам с м-аудио радиум 49, та идеята ми е да си намер нащо с по-добри звуци но да е дженерал миди за да ми е коректна работата. Чух 4е новият хиперсоник има GM бамка но не можах да го подкарам!

маи нещо не беше наред :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линкче е трудна работа, обаче както е известно мястото е това;) Има всичко...поразтърси се! Хиперсоника също :)

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Steinberg Hypersonic, Native Instruments Bandstand

Първото не съм го пробвал, но второто искрено ме разочарова...

Първото е много яко, а второто макар и мен да ме разочарова като за продукт на NI, е по-яко от всички едироли взети заедно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Steinberg Hypersonic, Native Instruments Bandstand

 

..., е по-яко от всички едироли взети заедно.

Второто все още не съм го провал :metalist: (явно че го има вече), затова за сега на Edirol са ми любими :P .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...струва ли си тегленето...

Според мен NI Bandstand не си струва тегленето. По-добър звук докарвам с RealFont 1.2.sf2 Качил съм го на Туинса...

 

След някой ден ще сваля Хиперсоника да го видя... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моля ви се кажете ако знаете ULTRAFOCUS VST как се инсталва или по точно се подхожда че да го инстална. итея DAT файлове. Много як синт просто не ти требе друго 8 ГБ е и симулира всички стари амалогови синтове и не само старите.Лудница е само дето не мога го туря :think: HELP!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше лошо отделна тема да пуснеш... Инсталирал съм го, но сега помня само, че просто следвах това, което беше написано в упътването, така че следвай го и ти..;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хиперсоника определено разцепва!!! Много ми хареса на първи тестове, но не съм си играл много. Само колкото да го предпочета пред Бандщандтсдтндт :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.