Jump to content
Българският форум за музиканти

Изгубеният Запис на Данчо Караджов


Pro stack

Recommended Posts

Сигнал- Да те жадувам

 

Това е намерен е автентичнен запис на Данчо Караджов, човека явно е фен на караокето!

Редактирано от Pro stack
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитва да имитира Данчо ама клони към нещо средно между насиране и инфаркт :girl_witch:

 

Мамка му, знаех си! :rolleyes:

Редактирано от Pro stack
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълна лигня е тоя пич... само дето не мое да докара 1/3 от Данчо...

да не говорим, че квичи като прасе на моменти...

мен лично ми стана мултинеприятно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълна лигня е тоя пич... само дето не мое да докара 1/3 от Данчо...

да не говорим, че квичи като прасе на моменти...

мен лично ми стана мултинеприятно...

Прав си!

Извинявай за мултинеприятностите! Ето малко 3/3 от Краля за компенсация с поредното ултра мега забиване на Сигнал.

 

:rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкошен кавър и аз бих го изпял така :) .А има и една много яка песен "Може ли Сигнал да бъде група,може би ,може би" :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкошен кавър и аз бих го изпял така :greenangel: .А има и една много яка песен "Може ли Сигнал да бъде група,може би ,може би" :greenball:

Отговорът е " В друго времее, в друг свяеееет! Хеийеаааа!"

:greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Което си е така - така си е! :greenangel: Нещо не можах да вникна в музиката на Сигнал за толкова години близо 30 откак съм ги чул за пръв път... Но Данчо Караджов винаги ме е развеселявал с пеенето си! :greenangel: Не искам да омаловажавам успехите на Сигнал - уважение към труда и постоянството.

По темата - кавър версията е напълно уместна, изпята с вкус и отношение! И няма нищо обидно за феновете на Сигнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината ми харесваха едно време като малък и ги слушах,също и китариста им Сашо ме кефи ,обаче сега са на толкова години и Данчо само се излага и няма смисъл.По-добре да си почиват,вместо тея последни напъни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината ми харесваха едно време като малък и ги слушах,също и китариста им Сашо ме кефи ,обаче сега са на толкова години и Данчо само се излага и няма смисъл.По-добре да си почиват,вместо тея последни напъни.

 

Мда, много си прав, но както се вижда от лайфа и както опита показва, няма никакво значение какво правиш или свириш на сцената, когато си известен! По спомен ще цитирам Кирил Маричков, който възкликнал като ги видял за пръв път: "Егати тия свирят по-елементарно и от нас" Разбира се няма нищо лошо в това, но когато това "елементарно" свирене се превръща в читалищен напън не е готино. Пак искам дебело да подчертая, че не искам омаловажавам успехите на групата, но когато нещо е смешно си е смешно мамка му ;) . Който иска да се смее с нас, който не му е смешно- да заминава на концерт! :greenball

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за Данчо Караджов , но ето един поздрав за всички фенове на Лора Караджова :

 

http://www.youtube.com/watch?v=GIcYk_vx_Kg

Има какво да се види :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.