Jump to content
Българският форум за музиканти

Сбирки на форума - София

Recommended Posts

Аз също съм ЗА! Най-малкото, щото поне трима съфорумци ми дължат пари , надявам се няма да се покрият и ще дойдат да се повеселим за тяхна сметка! :virtuoz::P:P:lol:

Навремето се събирахме на всеки 2-3 седмици, но почнахме да оредяваме като 40-годишна мъжка косица, та... Сега срещите са по-редки и то благодарение на (не)присъстващите. Нямам против пак да ги подновим - място си имаме, вече го знаят хората, обаче... Ако пак ш'се изнизват повечето като пръ*ня из гащи... :virtuoz:

Навремето се събирахме на всеки 2-3 седмици, но почнахме да оредяваме като 40-годишна мъжка косица, та... Сега срещите са по-редки и то благодарение на (не)присъстващите. Нямам против пак да ги подновим - място си имаме, вече го знаят хората, обаче... Ако пак ш'се изнизват повечето като пръ*ня из гащи... :virtuoz:

Еееехххх, добрата "стара" Снежанка!!!! :inlove: :inlove: :inlove:

Edited by DeathZone

Старото място е много подходящо imho :virtuoz: А и е йофтинко... А и дават да се разместват масите... :green:

Мефистофеле и аз съм за нашето си кръчме на Кръста. Само трябва да се уточним един или два пъти месечно и кои дни.

Ами ясно е, че всички сме ЗА, така че давайте да избираме дата и честота. Аз предлагам да е всяка последна събота на месеца или нещо от сорта.

Винаги сме се събирали в петък, защото се оказа по-удобно за повечето(съботата предполага посещение на роднини в прованса и е*ане, та не ни устройва) - ако сте сериозни - можем да сложим твърда среща всеки първи петък на месеца, а другата такава вече е по съвместителство - нека видим на месечните колко човека ще идваме и да преценим тогава :cheers:

Чудесно,но да направим изключение за този месец,че вече го изтървахме деня! :godbless:

P.S. Може и да обсъдим вариант за уекинка промяна на датата с цел позициониране около малко след заплата или авансче,та да може да си се свиним качествено! :godbless: :twisted:

Чудесно,дайте да се наквасим форумно на връх Петък 13-ти!!! :metalist: Аз съм навит и ще дойда,но нека някой форумец с по-голям стаж да разясни как седи ситуацията с форумното кръчме - дали е необходима някаква резервация и т.н.Има пет дни до тогава,дайте да се сбереме да се сдереме!

Иначе хипотетично погледнато - 13.01,19:00ч,в кръчмето на бул. "Черни връх" ?

Иначе хипотетично погледнато - 13.01,19:00ч,в кръчмето на бул. "Черни връх" ?

Охо! Вече имаме и дата! Аз съм ЗА! :)

Edited by Свирациус до Побъркациус