Jump to content
Българският форум за музиканти

Сбирки на форума - София


Recommended Posts

Охаааа! Станах с едно предчувствие днес, че вечерта няма да е никак скучна. Както ми е и почивен ден, направо мий е супер! Там съм! :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата стана много добра! Сбрахме се бая народ и беше весело. А дано следващата да е същата и да става все по-шумно на сбирките ни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хай, хай!

 

Само да уведомя ( не че на някого му пука  :) ) че след 20 юни идвам за 1 месец към София, така че, ще се радвам да се видим на някоя друга среща :D))

Е, надявам се, че това, че няма да ми достигат няколко месеца до 18-тата годишнина няма да е проблем  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, надявам се, че това, че няма да ми достигат няколко месеца до 18-тата годишнина няма да е проблем  :)

Естесветно че ще е проблем за тебе, като най малък ще трябва да носиш бирите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перке? Който може да пие (легално) - пие, койт' не може (легално) - носи :greenangel: Перфектно намислено - не намирам слабост в желязната логика. Аз персонално съм много доволен от последната сбирка, макар че зверски ми се спеше. Но се сдобих с албум на Уортайм, след известен праведен натиск, за който съм в крайна сметка твърде благодарен :coolp:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре, намерихте ми функция вече  :)

Като кажете, 1-2 бирки ще ви донесем, айде, няма да се обезбирявате я...

 

п.с. и да, женско съм :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Мистър Антонио мълчи, 'щот се е увъртял в една сесия. :)

 

За утре се оказа, че нито аз, нито Рафо, сме на линия, та се разбрахме да остане за другата седмица. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не си направим градинка парти... Да си посвирим в някой хубав парк... Един ще вземе китара, друг пиано... трети контрабас сакс :thumbs_up:

 

Добре де, идеята за такова събиране май е абсурдна, но се пак всички сме го правили :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.