Jump to content
Българският форум за музиканти

Сбирки на форума - София


Recommended Posts

На 5 януари,петък,ще се проведе поредната форумна среща

то това е утре ама аз няма да мога щото не съм в Софето.

 

Я драскайте по един нюзлетър или ЛС като има срещи за да знаят всички а не да дебнем тука в засада :godbless:

 

ще ми е интересно да се запозная с останалите дето се събираме тука. вече имах честа да се счепкам с тоя и ония - а дано се видим и на живо .. хехе

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я драскайте по един нюзлетър или ЛС като има срещи за да знаят всички а не да дебнем тука в засада :blink:

 

Има специална тема в раздел "Говорилня",където се обява предварително всяка форумна сбирка.Иначе fluti го каза - по принцип е всеки първи петък от месеца.

 

Та така,този път не бяхме особено много,но пък са сметка на това качествени. ;) След месец пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

На 2-ри февруари,петък,ще се проведе поредната форумна сбирка.Начален час 18:30-19:00;няма промяна по отношение на местопрестъплението.Заповядайте!

 

И никой да не си тръгва трезвен! :)

 

 

П.П. Съвпадението на дати е абсолютно случайно! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

След кратък антракт (в продължение на месец :greenangel: ) е време за следващото действие - 2-ри март,петък,начален час - 18:30 - 19:00.Промени по отношение на место/престъплението/положението не се предвиждат. ;)

 

See ya' ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Изтече и този месец,та е време да се повидим да си попийнем,та:

 

6-ти април,петък,начален час 18:30 - 19:00. :rolleyes:

 

Чувствайте се поканени. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Следващ етап на военните действия - 4-ти май,петък,начален час - 18:30-19:00,промени по отношение на т.нар. плацдарм не се предвиждат. ;)

 

Заповядайте да си пийнем и побъбрим - на който каквото му се пие и за каквото му се дърдори! :hysterical:

 

П.П. Ако има нещо неясно - драскайте едно ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Их мали....

Нещо се позагубих напоследък, ама мисля да вляза пак у правия път и да зема да намина на форумната среща.

 

Иначе колегата с качулката от по-горния пост ще вземе да ме обяви за гаден дезертьорин :hysterical:

Редактирано от Anakon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
Отговорено (Редактирано)
Аз ще дойда този път !

 

Да де, ти и аз.... Като в стара песен от Златния Орфей.

 

Ами аз исках едни форумни хора със определени заслуги пред Народа, Партията и Родината да се почерпим, обаче много отсъствия, мноо нещо.

И тъй като освен това ходя на работа и имам такива едни работни ангажименти, явно и да дода, ще бъде късно, а пък при масовата миграция идеята ми за сбирка се провали...

Ще се черпим индивидуално, явно не утре, а който дошъл - дошъл.

 

Рафо... :)

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.