Jump to content
Българският форум за музиканти

Сбирки на форума - София


Recommended Posts

Ами то не пречи който има желание и време да мине и на четвърти, и на единадесети. Аз лично на четвърти със сигурност съм там някъде около двадесет часа, тъй като имам среща с други образи, така че няма опастност ако някой от вас дойде да е сам. А на 11.08 съм на форумна среща за да си взема тениска:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако искате да го направим и на двете дати.

Само, че аз на 4-ти немога да присъствам понеже ще ходя на море за малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, значи"

 

Този месец ще се радваме на цели 2 форумни срещи на 4.08, и на 11.08, от 6:30-7:00 часа, на добре известното място!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P:beer::P

:P:P:D

Ш' ма извинаваш, ама като не си чел стартелно -

Форумната среща се отлага за другата седмица,отново в петък, с оглед на това,че тогава ще са налице поръчаните "форумни" тениски и желаещите ще могат да си ги получат.

 

Това е цитат от Мефистофел, в другата тема за срещите в Говорилнята - става дума точно за срещата на 4ти. ;) Доразгледай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евтиме,не нападай другите поради причината,че ти и още двама души си решихте да се събирате този петък и не се получи."Официалната" форумна среща е веднъж месечно,иначе всеки може да си уговаря рандевута колкото си иска.

 

Да повторя - срещата остава за 11.08 (петък),след 18:30ч. Място - обичайната форумна кръчма,известна още като "Конюшнята","На Кръста" и т.н. :green:

 

Ако има въпроси - задавайте ги тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че ти и още двама души си решихте да се събирате този петък и не се получи.

 

то така де пък и няма телефони да каже човек, кога окъснава :lol:

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E уж имаше навитаци и за вчера ама....

Даже някои от тях със сигурност щяха да идват.

Това са камъни в моята градина... Съжалявам, но така се получи... Другия път... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да напомня, че сбирката е този петък на познатото ви място.

Който иска да си купи тениска да ми се обади до четвъртък 18:00 за да мога да му я донеса в петък.

След работа направо отивам на сбирката и който си е поръчал му нося, който не си е поръчал ще трябва да се срещаме друг път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.