Jump to content
Българският форум за музиканти

Сбирки на форума - София


Recommended Posts

Hard'n'Heavy? Местенцето е ново, обширно е и, както бяхме обсъждали преди време с Шефа, на самообслужване е, така че няма как да има цакня с парите. И не е скъпо. Музиката - от рок до метъл, може и да си носим. Ще проверя точния адрес.

Ъгъла на "Сердика и Симеон"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Само да питам за 7-ми става въпрос нали?

Иначе аз там не съм ходил но при наличие на точен адрес мога да заведа тия дето се чувстват неуверени че ще го намерят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хипотетично - този път форумната сбирка се мести от "Конюшната"(кръчмето в Лозенец срещу Кемпински) в горепосоченото? За,против,въздържали се?

 

Движение да видя,че петък - ей го къде е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драги мои, точният адрес е ул. Цар Симеон 78 - пада се точно на ъгъла със Сердика. В случай на залутване из малките улички, може да звъннете да си ви заведа - телефонът още е 0888412346. Утре резервирам 2 маси - мисля, че ще стигнат (дали?). Само Цецка ще ни липсва :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обобщение: 07.04.2006г.,петък - форумна сбирка.Обичайното място (кръчмето срещу "Кемпински") се заменя със следното:

 

http://emaps.bg/emaps/content.asp?cboMaps=...apSize=1&lng=BG

 

Предполагам,че за начален час отново ще се вземе 19:00,но лично аз ще дойда към 21:00ч.

 

Хайде всички,налазвайте! :)

 

П.П. Corvus Corax ако не е резервирал места ще му отпоря гарджите уши! :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малък edit:

 

http://bgmaps.com/map.asp?sid=733e144450a9...t.x=0&start.y=0

 

Горното линкче перколяса нещо,та ей ви друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да звъннете да си ви заведа - телефонът още е 0888412346. Утре резервирам 2 маси - мисля, че ще стигнат (дали?).

Братле със сигурност знам, че долу няма обхват на никоя БГ мобилна мрежа.

Ма ше дода

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да звъннете да си ви заведа -  телефонът още е 0888412346. Утре резервирам 2 маси - мисля, че ще стигнат (дали?).

Братле със сигурност знам, че долу няма обхват на никоя БГ мобилна мрежа.

Ма ше дода

Време беше...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли и аз да дойда да се позапозная с малко хорица, че май почти никой не познавам?

Е, аз ще дойда за малко, защото съм на курс в събота сутринта, ама все пак ще дойда, пък нали това е важното. :virtuoz::cheers::bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, заведението е на самия ъгъл на Симеон и Сердика. Има табела, която е малко височко, пише "Хард енд хеви". Влиза се вътре и директно по стълбите надолу. Май няма обхват на мобилките.

Не успях да проверя какви ги е свършило гарджето, щото нямаше никой.

Ако някой подонесе Кинг Кримсън...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, заведението е на самия ъгъл на Симеон и Сердика. Има табела, която е малко височко, пише "Хард енд хеви". Влиза се вътре и директно по стълбите надолу. Май няма обхват на мобилките.

Не успях да проверя какви ги е свършило гарджето, щото нямаше никой.

Ако някой подонесе Кинг Кримсън...

Не бери кахъри за Кинг Кримсън,ще се намери... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не берете грижа за обхвата ми, аз си имам там, а който се е прецакал с грешния мобилен оператор - да му мисли. За какво са тия заядливи настроения у определени хора напоследък и аз не знам, но нейсе.

Сега по същество. Няма да има запазени маси, тъй като хората държат да им бъде съобщена точна бройка присъстващи, както и съвършено точно да им обясня кой какво ще пие, предплащайки половината. Аз нямам нищо против, ама кристалното кълбо ми е счупено. Днес в 19часа там имаше само един клиент и то на бара. Да се надяваме, че утре ще е пак така, макар че е петък и знае ли човек... :think: Аз свършвам репетция с мойте танцьори в 17:30, с преобличането и следрепетиционната караница ще съм готов в 17:45, така че в 18 вече ще съм на линия в Харда, чакащ останалите. До утре.

ПС. И ако някой мисли да се заяжда, отсега да му кажа, че няма да съм на кеф за това!!!! :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично за мен опита с това заведение си беше чиста гредичка... Липса на кухня (като изключим странно ухаещите пържени картофи),силно дънещата музика, караща ме да викам,ако искам да кажа нещо дори на човека до мен, компаниите впиянчени метълистчета... Не,благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.