Jump to content
Българският форум за музиканти

Китара


kirk-hammett

Recommended Posts

която и от двете да вземеш след време ще разбереш че си си хвърлил парите на вятъра и ще се чудиш как да я продадеш. но това си е само мое мнение.

Т'ва ясно. А докато събере 1000$ за свестен инструмент - да си гризе ноктите ли? :rolleyes: По-добре да се свири на нещо, даже и малко по-добро от това, което имаш в момента. Пък после ъпгрейд <_>

може и да се повтарям ама доколкото разбрах парите нямат значение. или...

Сметам от показаните китари можеш да си направиш извода, че имат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

която и от двете да вземеш след време ще разбереш че си си хвърлил парите на вятъра и ще се чудиш как да я продадеш. но това си е само мое мнение.

Т'ва ясно. А докато събере 1000$ за свестен инструмент - да си гризе ноктите ли? :rolleyes: По-добре да се свири на нещо, даже и малко по-добро от това, което имаш в момента. Пък после ъпгрейд <_<

може и да се повтарям ама доколкото разбрах парите нямат значение. или...

Сметам от показаните китари можеш да си направиш извода, че имат.

ами аз не познавам човека пуснал тая тема и си мисля че може просто да е ненарадвал се на играчки като малък. пък и израза парите нямат значение е доста обвързващ независимо от изложените по-горе китари.

 

взехме много да обсъждаме встрани от темата неща. нека свири човека на каквото иска. щом има пари да си купи. аз лично никога не бих купил подобно дърво. но това си е за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

която и от двете да вземеш след време ще разбереш че си си хвърлил парите на вятъра и ще се чудиш как да я продадеш. но това си е само мое мнение.

Т'ва ясно. А докато събере 1000$ за свестен инструмент - да си гризе ноктите ли? ;) По-добре да се свири на нещо, даже и малко по-добро от това, което имаш в момента. Пък после ъпгрейд :D

може и да се повтарям ама доколкото разбрах парите нямат значение. или...

Сметам от показаните китари можеш да си направиш извода, че имат.

ами аз не познавам човека пуснал тая тема и си мисля че може просто да е ненарадвал се на играчки като малък. пък и израза парите нямат значение е доста обвързващ независимо от изложените по-горе китари.

 

взехме много да обсъждаме встрани от темата неща. нека свири човека на каквото иска. щом има пари да си купи. аз лично никога не бих купил подобно дърво. но това си е за мен.

:D;);) ъъъъъ,брато а ти с кво свириш :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че разбирам кой знае колко, но съм привърженик на Jackson. Не съм пробвал много китари, но от доста хора, доста по опитни и знаещи от мен, знам че "ниския клас" на Jackson, е може би най-добрия. лично аз свиря на JS1 който е най "слабия" модел, но съм много доволен. Сега ще си взимам JS30RR който пак е сравнително евтин. Звук, визия, фаца... :) тва е з аметъл китара!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иди при Пепи Славов в Джаз магазин и барни един истиски ибанез(синичък) там виси,ако не са го продали още.Поне да знаеш какво е истински ибанез и да имаш база за сравнение.Грифа е страхотен,а тремолото също.Аз съм за ибанез пък и става за всякакви свирни,не само за хард-хеви хави.Успех!!!

Аз съм личен Приятел с Пепи такаче може да не ми хвалиш много нещата там :) Нищо лично :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля без офтопик.

Дайде мненията си за това за което ви пита човека.

Прав си . Някои хора май не знаят какво правят в тези форуми :) Май си губят времето .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
леко само че от куфеене нали знаеш какво става :metalist:

имало е смъртни случаи :twisted: на следващия ден обаче - мозъчен кръвоизлив миа :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля без офтопик.

Дайде мненията си за това за което ви пита човека.

Прав си . Някои хора май не знаят какво правят в тези форуми :metalist: Май си губят времето .

а по темата: Ибанез-а....аз сам с РГ и сам доволен, а същия Джаксън имах щастието да го пипна, защото мислех да сменя Ибанез-а с него и се отказах. Стори ми се по удобен, за звук не знам вече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.