Jump to content
Българският форум за музиканти

Guitar Brothers - 13


EAmechaniX

Recommended Posts

  • Отговори 41
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Сега да я карам подред:

1. На печелившият честито и да знае, че вече групата на завиждащите приятелски се увеличиха с още един (аз). Честито!

2. Сънчо :thumbs_up::pray:

3. Харизане (EAmechaniX), твойта кожа змей такъв! Взе рушвета и ме остави на тротоара на опашка, проклинам те 2-ра струна да ти ръждяса :hysterical: ! ... а бяха обещания :)

 

К. Димитров

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен и успех :rocker:

 

Надявам се да не се откажеш и да бъдеш упорита. Начинанието по напредване в свиренето на китара е трудно, но за сметка на това се отплаща многократно.

Както се надявам и съдбата да си знае работата.

 

Успех още веднъж и много благодарности на Харизан/Стамат/Краси ;) , че пое цялата организация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, но ми прави грозното впечатление, че само трима от всичките участници в томболата, поздравиха

късмета на момиченцето. Много жалко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Е, едва ли това е нарочно... Или съм останал с грешно впечатление от форума, или тук наистина почти не се откриват такива "гадни" хора.

Ако съдя по мене си, хората просто не искат да пълнят темата с излишни коментари тип +1 бройка отгоре. Както ти самият беше написал в миналата томбола, че хвалебствени коментари са излишни и ще бъдат изтривани - положението сега е подобно.

 

Все пак отново поздравявам печелившия, да не я оставя от свирене и китарата да не оставя нея! :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си получих китарата, не че искам да ви дразня :metalist: куриера едвам намери блока ми, но важното е че го намери ... и че донесе китарата.

Искам още веднъж да благодаря на synchu и на EAmechaniX :D китарата е много запазена, не мога да й се нарадвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В предната тема написах 'без хвалебствени коментари' преди томболата а не след нея.

Едно ''честито'' към печелившия не може да счупи ничии пръсти и не се приема за 'задръстване' на темата...,но изразява много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.