Jump to content
Българският форум за музиканти

Акустичен Фендер от Технополис


solo5

Recommended Posts

Гледам има едни акустична китарка Фендер в Технополис на 269лв

Има много добра акустика и на външен вид изглежда добре

Пробвах една струните и бяха добре сведени към грифа, но малко твърдички ми се сториха

... иначе удобна китарка с добър глас

Ако има ли някой от форума, който е закупил такава китарка нека да сподели впечатления :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да купиш такава китарка бих те посъветвал да се отбиеш до магазин "Фактор" и да пробваш акустичните "Washburn", които имат там :rolleyes:

 

Ей този модел го има там за 430лв, което си е супер цена за него, а имаше и същия модел за около 300лв, но без електрониката...

 

Washburn D-10S по принцип е избрана за най-добра акустична китара на цена под 500$ за 2004-та година...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да купиш такава китарка бих те посъветвал да се отбиеш до магазин "Фактор" и да пробваш акустичните "Washburn", които имат там ;)

 

Ей този модел го има там за 430лв, което си е супер цена за него, а имаше и същия модел за около 300лв, но без електрониката...

 

Washburn D-10S по принцип е избрана за най-добра акустична китара на цена под 500$ за 2004-та година...

Много добра идея :P Подкрепям. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В динакорда също имаше добри акоустични китари . Имаше едни Пи-Ви-Та , които също не бяха лоши . По 300 левчеета ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей този модел го има там за 430лв, което си е супер цена за него, а имаше и същия модел за около 300лв, но без електрониката...

Сигурен ли си за цените ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне миналата седмица струваха толкова :rolleyes:

 

Имаше един такъв черен и един тигров сънбърст (много красиви и двете !) и ценовата разлика между двете беше около 10лв нейде.

 

Наистина цената е по-ниска от тази в "Musician's Friend", което e доста странно от една страна и още доста приятна изненада от друга :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още утре ще ида да проверя :rolleyes:

Днес направих една малка обиколка по музикалните магазини с цел да разгледам Cutaway моделите с активна електроника. Минах през динакорд, Хрси (беше затворено) и малкия ЦУМ. Та в малкия ЦУМ имаше 2 фендера но 490 кинта. Единия с метални а другия с найлонови струни. Имаше и още една много удобна класическа китара но не и запомних марката. Някаква немска. Струва 250 кинта и беше много удобна само дето на 8-мо прагче леко бръздеше. Нищо друго не ми хвана окото.

Тези дни ще мина през другите магазини и ще напиша пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да купиш такава китарка бих те посъветвал да се отбиеш до магазин "Фактор" и да пробваш акустичните "Washburn", които имат там :P

 

Ей този модел го има там за 430лв, което си е супер цена за него, а имаше и същия модел за около 300лв, но без електрониката...

 

Washburn D-10S по принцип е избрана за най-добра акустична китара на цена под 500$ за 2004-та година...

Гарме, аз от препатили съм научил - никога не купувай нищо от "Фактор" :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих такава, само че не от технополис. Китарата не е лоша но:

Толкова е голяма че почна да ме боли рамото като свиря на нея

Много е тежка за свирене. С триста зора хващам баре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е щом ги правят значи не е толкова тежка B)

solo5 - ако си в бургас сега иди при емо в динакорд - ще ти намери някоя читава китарка от запасите там :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гарме, аз от препатили съм научил - никога не купувай нищо от "Фактор" B)

Е аз съм купувал и не съм патил, всеки с късмета си :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Фактор съм виждал електро-акустичен Уошбърн за около 600 лв. с вградени пиезо и с микрофон, китайски, досущ като на Нуно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе хора, това си е обикнова китарка с метални струни без електроника

вярно е големичка, но има дълбок звук :-))

и все пак е за 269лв :-)

а иначе нямам нужда :-))

имам една класическа акустична, една полуакустична с пиезо адаптор и една електрическа, няма да ги правя чолба, ама пуста мания за купуване :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що се връщам от Фактор. Съветвам те да идеш да пробваш и там китарите със същите цени. На мен много ми харесаха. За съжаление нямаха такъв модел, който Енгъра препорча но пробвах един друг (без електроника и не кътауей) и звучеше зашеметително.

Пробвай Фендер-а, пробвай Уошбърна и която ти е по-удобна (ще цитирам Сънчу: "твоята китара"), която ти звучи по-добре - вземай. Това са сериозни марки и няма да се прецакаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.