Jump to content
Българският форум за музиканти

Фенове на Satriani?


kolio

Recommended Posts

Здравейте,

 

Нов съм тук.. то се и вижда де :) Не претендирам да съм китарист а дрънкам по-скоро за удоволствие. Имам си китарка Ibanez и процесорче DIgitech и усилвателче behringer ....и разни други такива неща но си дрънкам само за мен и за кеф! Пред непретенциозна и некомерсиална публика - АЗ :wub:

Та! На въпроса:

 

Има ли запалени фенове на Satriani? Мога да ги зарадвам с това онова ;)

Ей така - от любов към спорта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:wub: Радвам се, че чичо Joe не е забравен... аз съм му фен още от време оно ...

Ами напримери имам цялата възможна дискография на Joe: всичко издавано на CD и DVD в оригинал. Но предполагам, че интерес ще представляват книгите с таблатурки... имам ги всичките! Пак в оригинал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам ви ги защото аз съм си ги купувал за кеф. Поръчах си ги от щатите и ги чаках доста време....Аз исках да науча всичко на сатриани и работя по въпроса. Предполагам, че на вас ще са ви повече от полза ако искате да научите нещо ново или имате мераци да ставате професионални музиканти... Защо пък да не ви дам да си направите копие? За мен ще е удоволствие да се изкефи и някой друг освен мен. Моя кеф е друг. Китарата ми е хоби и стара страст от години но не мисля да ставам музикант. Попаднах вчера на този форум и си викам: "Що пък не!?"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм мераклия за някое и друго видео.

Joe satriani - The satch tapes - DVD

Live in san francisko - DVD

G3 - Joe, Eric Johnson, Vai - DVD

 

другите G3 още на са ми дошли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ЦД, ДВД, таблатурки... имам ги всичките! Пак в оригинал...

И аз :wub: А с вси4ко на Сат4 имам и вси4ко на Вай - пак в оригинал - ЦД, ДВД, гитар буукс :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека добре е предложил,а и вместо някой да седи и се рови ,зада ги сваля от нета,по-добре от него .

Не всеки е толкова добър да си сподели информацията с другите,а за това колко е сериозен в обещанията си ,за сега само той си знае!

Все пак-БРАВО! :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Радвам се, че чичо Joe не е забравен... аз съм му фен още от време оно ...

Ами напримери имам цялата възможна дискография на Joe: всичко издавано на CD и DVD в оригинал. Но предполагам, че интерес ще представляват книгите с таблатурки... имам ги всичките! Пак в оригинал...

Дюд, тук 90% от лузърите сме така. Джо е култ!

И браво, че си готов да сподели всичко, кефя се на такива хора. :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе може и да се хвана да ги сканирам ама са много бе хора.... за всеки албум си има книжка с нотите и отделно имам още 2 самоучителя. Има да сканирам като луд :wall: Ако ми измислите някакво място да ги кача може и да го направя но ще на части защото времето ми е кът. По книжка на ден например мога да сканирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.